3 rankinės, privalomos stilingoms merginoms

Šių 3 modelių pakaks, kad turėtum tinkamą rankinę visoms progoms. Jei dizainas ir spalvos bus subtilesni, rankinės derės prie skirtingų drabužių ir greitai nepabos.

TALPI ELEGANTIŠKA RANKINĖ

Ši rankinė skirta tavo kasdienai, tad rinkis kokybišką, kuri greitai nenusidėvėtų. Ji turėtų būti pakankamai talpi, kad tilptų visa, ko reikia: nuo priešpiečių dėžutės, knygų iki kosmetinės. Minimalistinis dizainas ir neutralios spalvos - tavo kelrodė žvaigždė, padėsianti rasti universalią ir ilgalaikę rankinę.

Shutterstock nuotr.

Rankinės: "CLASSE REGINA", "FURLA", "BULAGGI", "GIULIA MONTI" (4,5,6), membershop.lt

PATOGI KUPRINĖ

Šiandien kuprinė yra vienas madingiausių aksesuarų. Kartais leisk sau pailsėti ir elegantišką rankinę iškeisk būtent į patogią kuprinę. Atkreipk dėmesį į jos pasiuvimą, medžiagas, nešiojimo ypatumus. Kuprinė turėtų būti kokybiška, praktiška, tinkama ne tik mažiems daikčiukams, bet ir, pavyzdžiui, kompiuteriui. Sezono must have - odinės, tačiau kokybiškas odos pakaitalas irgi bus puiki investicija.

Shutterstock nuotr.

Kuprinės: "GIULIA MONTI" (1,2,3), "Y'ES GLAM" (4,6), "POEMA" (5), membershop.lt

IR DIENAI, IR VAKARUI

Elegantiška nedidukė rankinė ilgu dirželiu spintoje neužsigulės. Tokia pravers ir laisvalaikiui, ir vakarėlyje. Jei rasi nusegamu dirželiu - nepraleisk jos, tai itin praktiškas variantas. Nusegusi dirželį turėsi žavingą delninukę. Jei siūlėme ieškoti neutralių spalvų talpios rankinės ar subtilesnės kuprinės, šis rankinukas gali būti drąsesnis. Juk reikia turėti ir dėmesį traukiančių aksesuarų!

Shutterstock nuotr.

Rankinės: "GIULIA MONTI" (1,4), "CARLA CARDINALE", "FURLA", "BULAGGI", "POEM", membershop.lt

Užsakymo nr.: PT_71956458

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis