Destroyed - tendencija, kurią renkasi stilingosios

Anksčiau nunešiotus drabužius arba keisdavom naujais, arba tiesiog užsiūdavom skylutes. Šį sezoną stilistai siūlo ne tik pačiai įplėšti, įkirpti ar nutrinti drabužio audinį, bet ir įsigyti jau pradrėkstų drabužių.

Destroyed (suniokota) pavadinta tendencija į madą atėjo pamažu. Ji prasidėjo nuo nukirptų ir neapsiūtų džinsų galų, palaidinių rankovių ar apykaklių, taip pat nutrinto, plėšyto džinso. Vėliau ne vienas dizaineris pristatė specialiai plėšytus džemperius ar megztinius. Vis dėlto madingai skylėti drabužiai daugelio nesužavėjo, ši tendencija pamažu pasimiršo. Tačiau plėšyti ar išpašyti džinsai merginų spintose karaliauja jau keletą metų.

SIPA/Scanpix nuotr.

Džinsai: HOUSE OF HOLLAND, SET, JENNYFER, newmood.lt

Šiandien subtiliau plėšyti džinsai - vienas madingiausių pirkinių. Dabar tokius mūvime ir laisvalaikiu, ir vakarėliuose. Juk jie dailiai atrodo tiek prie sportbačių, tiek prie elegantiškos avalynės - grakščių aukštakulnių ar vadinamųjų oksfordų.

Džinsai: MARELLA SPORT, JENNYFER, TOM TAILOR DENIM, newmood.lt

Greta subtilių įplėšimų atsirado ir drąsesnių variantų, pavyzdžiui, ko ne išdraskyti džinsai. Žinoma, tokie yra kur kas kaprizingesni, labiau tinka laisvalaikiui. Visgi mados aistruolės destroyed džinsų tendenciją pasigavo kaipmat. Prieš kurį laiką praūžusiose mados savaitėse didžiųjų sostinių gatves užplūdo išpašytų ir skersai išilgai plėšytų džinsų armija.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Šį pavasarį madinga niokoti ne tik džinsus, bet ir denimo ar odos striukes, palaidinių, suknelių kraštus, džemperius. Paprasčiausias būdas pakoreguoti drabužį - pačiai nukirpti rankogalius apykaklę ar apačios kraštą. Tačiau net ir nepadoroti ar nutrinti drabužiai turėtų atrodyti tvarkingai. Madingas ne apsileidimas, o stilingas nerūpestingumas.

SIPA/Scanpix nuotr.

Švarkas GESTUZ, palaidinė SISTER JANE, newmood.lt

Užsakymo nr.: PT_74021238

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis