"Instagramas" pakvaišo dėl arbūzinių suknelių. Dar neturi nuotraukos? Atsilieki!

Socialiniuose tinkluose nuolat sklando momentinės tendencijos. Kartais tai tam tikras makiažas, kartai fotografavimosi poza ar objektas, prie kurio privalu pasidaryti asmenukę. Šį kartą "Instagram" hitu tapo arbūzai.

Jau kurį laiką sparčiai daugėja grotažymių #watermelondress. Ji žymima prie nuotraukų, kuriose internautai žaismingai įsiamžina vilkėdami sukneles iš arbūzo riekių. Žinoma, niekas arbūzais nesirengia, tiesiog iš riekės išpjaunama norimo silueto suknelė ir pridedama pozuotojui tarsi popierinei lėlytei; fotografas pakiša arbūzinę suknelę prieš pat kamerą, o pozuotojas stovi tolėliau. Štai taip ir apsirengiama arbūzais.

A post shared by De Postwagen (@depostwagen) on Jul 12, 2017 at 4:43am PDT

A post shared by Un Nuevo Día (@unnuevodia) on Jul 12, 2017 at 5:55am PDT

A post shared by @angela.gosevska on Jul 12, 2017 at 7:35am PDT

Ši arbūzinių suknelių mada socialiniame tinkle "Instagram" išplito žaibiškai. Dabar jau galima rasti per 6,6 tūkst. nuotraukų su drabužėliais, išpjaustytais iš arbūzų. Vilkėdami arbūzais fotografuojasi kas netingi, ir vyrai, ir moterys, ir mažieji, fotografuojami ir augintiniai. Kažkam spontaniškai kilusi idėja akimirksniu tapo vasariška tendencija, gal verta ir tau pasimatuoti linksmąją arbūzo riekelę?

A post shared by Linus (@linus_dj) on Jul 10, 2017 at 6:07am PDT

A post shared by @lara_erni on Jul 12, 2017 at 9:24am PDT

A post shared by Inturea (@intureando) on Jul 12, 2017 at 4:44am PDT

A post shared by De Postwagen (@depostwagen) on Jul 12, 2017 at 4:44am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis