4 stiliaus pasiūlymai rudeniui: būk DIVA, tegul kuklios būna pelės

Rudenį sugrįžo ir lietus, ir darbų sezonas. Kas rytą nubudusios vėl ieškome pasitikėjimo savimi, kuris slepiasi kompiuterio aplankuose ir mūsų spintose. Šiandien apie mus kalba ne tik CV, bet ir išvaizda. Išnaudok tai ir pasieksi maksimalius rezultatus! Kitaip negalėsi sakyti „padariau viską, ką galėjau“.

NEWMOOD.lt stilistai pristato 4 ofiso įvaizdžius, kuriuos sukurti įkvėpė nauja Calvin Klein Jeans kolekcija. Tai stilius, kuris paliudys tavo CV įrašą: komunikabili, motyvuota, imli naujovėms, iniciatyvi, kūrybinga... juk nesitiki, kad kažkas tuo patikės, jei apranga rodys priešingą informaciją?

VIETOJE KOSTIUMĖLIO

Pilką banko darbuotojos kostiumėlį tegul nešioja tos, kurias raštu įpareigoja griežtas „dress kodas“. Kitais atvejais tai yra:

1. nepatogu
2. sunkiai pritaikoma už biuro ribų
3. įsipareigojimas persirengti, jei po darbo skubėsite į įdomesnę vietą
4. (1000 kitų priežasčių)

Vietoje kostiumėlio NEWMOOD.lt stilistai rekomenduoja sijono ir Calvin Klein Jeans džemperio arba megztinio komplektą. Tai veržlus, laisvas, stilingas, o kartu ir gana minimalistinis derinys. Juo apsirengusi atrodysi ne tik šiuolaikiškai, bet ir profesionaliai. Be to, šis derinys suteikia daugybę skirtingų komplektavimo galimybių, kurios tiks ne tik darbe.

Newmood.lt nuotr.

NEBIJOK SPALVŲ

Darbui dažniausiai renkamės neutralias spalvas: pilka, juoda, balta. Taip apsisaugome nuo ritinių dilemų „tinka netinka“. Sprendimas protingas, tačiau kur dingo motyvacija, imlumas naujovėms, kūrybiškumas? Parodyk nors dalelę meilės biuro sienoms ir ateik pasipuošusi ryškiau. Didelių rūpesčių tau tikrai nesudarys vienspalviai drabužiai derinami su neutraliais, o vyšnią ant torto atstos marga šilkinė skarelė.

Newmood.lt nuotr.

NEBŪK PELĖ – BŪK DIVA

Ir kas pasakė, kad kuklumas žmogų puošia? Tegul po šluotom tupi pelės, o tu šiandien atsibudai tam, kad užkariautum pasaulį. Kitaip, ar verta buvo kelti koją iš namų? Geri rezultatai priklauso ne tik nuo gabumų, bet ir nuo nuotaikos bei pasitikėjimo savimi. Juk žinai, kad jautiesi taip, kaip atrodai. NEWMOOD.lt stilistai skelbia - nuožmumo ir drąsos reikia ne tik charakteryje, bet ir aprangoje, o jį perteikti padės nauja Calvin Klein Jeans kolekcija.

Newmood.lt nuotr.

DŽINSŲ PENKTADIENIS

Džinsų penktadienis skirtas masėms, o tau tai tik pusdienis prieš ypatingą vakarą. Tiksliau – metas fatališkam stiliui. Juoda siaura trikotažinė Calvin Klein Jeans suknelė, kuklūs „stiletto“ bateliai ir „oversize“ paltas... Lyg ir nieko iššaukiančio, bet įvaizdis gniaužia kvapą.

Newmood.lt nuotr.

Daugiau Calvin Klein Jeans kolekcijos rasite internetinėje parduotuvėje NEWMOOD.lt

Užsakymo nr.: PT_75810767

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis