Kokie saulės akiniai madingiausi šį sezoną

Šįmet madingų saulės akinių gretos kaip niekada gausios, nuo klasikinių katės rėmelių iki tokių, kuriuos verta būtų eksponuoti moderniojo meno muziejuose. Mėgstančioms gatvėje išsiskirti dizaineriai siūlo žvalgytis spalvų, originalių formų ir dekoro elementų, kuklesniųjų salonų lentynose laukia daugybė elegantiškų ir klasikinių akinių nuo saulės.

Spalvoti stiklai

Akiniai spalvotais stiklais buvo madingi ir praėjusiais metais, tačiau tada viršų ėmė veidrodinis efektas. Šį kartą vieta užleidžiama permatomam stiklui. Jei nesinori varginti akių, rinkis akinius ne intensyvių spalvų lęšiais, o tik šiek tiek tonuotais. Nepamiršk, kad sodrius raudonus ar žalius akinius bus gerokai sunkiau priderinti prie įvaizdžio, nei subtilius melsvus ar rausvus.

"Versace" 2015 m. pavasaris ir vasara, AFP nuotr.

Saulės akiniai, 89 Eur / 307,30 Lt, Emporio Armani; saulės akiniai, 17 Eur / 58,70 Lt, Bliz, membershop.lt

Ombre efektas

Madingi ir saulės akiniai ombre efekto lęšiais, kai spalvos palaipsniui pereina iš vienos į kitą arba nušviesėja. Tokie akiniai suteikia žvilgsniui paslaptingumo, tai dėmesį traukiantis, bet subtilus aksesuaras, ypač tinkantis prie elegantiško stiliaus aprangos. Pavasarį madingiausi pastelinių atspalvių ombre akiniai: violetiniai, rausvi, rusvi ir melsvi.

Saulės akiniai, 89 Eur / 307,30 Lt, Emporio Armani; saulės akiniai, 94 Eur / 324,56 Lt, Burberry; saulės akiniai, 89 Eur / 307,30 Lt, Emporio Armani, membershop.lt

Ryškiaspalviai rėmeliai

Daugybė mados namų šio pavasario ir vasaros kolekcijose modelius papuošė ryškiaspalviais akiniais. Vieni (kaip jau minėjome anksčiau) rinkosi spalvotus stiklus, o štai kiti – spalvotus rėmelius. Tarp ryškiaspalvių rėmelių dominuoja pačios įvairiausios formos, nuo apvalių iki kvadratinių, o spalvos – išgrynintos: sodri raudona, medaus geltona, vaiski žalia, ultramarino mėlyna.

"Emporio Armani" 2015 m. pavasaris ir vasara, AFP nuotr.

Saulės akiniai, 99 Eur / 341,83 Lt, Dolce & Gabbana; saulės akiniai, 89 Eur / 307,30 Lt, Emporio Armni, membershop.lt

Retro stilius

Šiltąjį sezoną mada prikėlė 7-ąjį ir 8-ąjį dešimtmečius, grįžo hipių laikai, o kartu su jais ir hipių pamėgti aksesuarai, nuo platforminių batų iki saulės akinių. Madingi tiek apskriti (būdingi 7-ajam deš.), tiek dideli suapvalinti rėmeliai (būdingi 8-ajam deš.). Tačiau pavasario tendencijose ne tik gėlių vaikų stilių menantys akiniai, bet ir kitos retro laikotarpiui priskiriamos formos – 6-ąjį dešimtmetį išpopuliarėję akiniai vadinamaisiais katės rėmeliais taip pat madingųjų gretose.

Gatvės mada, Vida Press nuotr. Saulės akiniai, 89 Eur / 307,30 Lt, Emporio Armani, membershop.lt

Coco Rocha ir Kate Moss, Vida Press nuotr.

Saulės akiniai, 99 Eur / 341,83 Lt, Dolce & Gabbana; saulės akiniai, 94 Eur / 324,56 Lt, Versace; saulės akiniai, 88 Eur / 303,85 Lt, membershop.lt

Masyvūs akiniai

Pavasarį rinkdamasi akinius drąsiai gali pritaikyti taisyklę kuo akiniai didesni, tuo geriau, nes saulės akiniai masyviais stiklais išgyvena tikrų tikriausią atgimimą. Vos ne pusę veido dengiantys akiniai netruko išpopuliarėti tarp garsenybių, juk tokie geriausiai slepia nuo paparacų. Akiniai masyviais stiklais įvaizdžiui suteikia prabangos ir paslaptingumo, jei nori pasijusti medžiojama žvaigžde, ieškok būtent tokių.

Kim ir Khloe Kardashian, Vida Press nuotr.
Saulės akiniai, 72 Eur / 248,60 Lt, Borsalino; saulės akiniai, 59 Eur / 203,72 Lt, M Missoni , membershop.lt

Užsakymo nr.: PT_67637520

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis