Makiažas, sukuriantis gundančio ir paslaptingo žvilgsnio efektą

Išryškink akis taip, kad nuo jų būtų neįmanoma atitraukti žvilgsnio! Siūlome tau vieną paprastą vakarinio makiažo variantą, kurį visai nesudėtingai pasidarysi pati namuose.

Priemonės, kurių tau reikės:
1. Šešėlių pagrindo
2. Šviesių ir tamsių akių šešėlių
3. Skysto akių kontūro pieštuko
4. Tankinančio blakstienų tušo

1. Visą akies voką iki pat antakių padenk specialiu pagrindu, kuris padės šešėliams išsilaikyti kur kas ilgiau, nei įprastai. Tuomet lygiai tą patį plotą padenk šviesios spalvos šešėliais. Ties antakiais gali nubrėžti liniją baltu pieštuku ir ją šiek tiek išsklaidyti, kad nesimatytų ryškaus kontūro. Tai suteiks akims daugiau spindesio.
2. Paimk tamsius šešėlius ir padenk plotą, kuris parodytas Nr2 pažymėtoje nuotraukoje. Dabar šešėlius atsargiai išsklaidyk, kad ties akies vidiniu kampučiu jie būtų šviesiausios spalvos, o link išorinio kampučio tamsėtų. Nepamiršk, kad ties antakiais turi likti šviesių šešėlių linija. Jeigu tamsūs šešėliai ją uždengė, atsargiai nuvalyk juos vatos pagaliuku ir vėl užtepk šviesių šešėlių. Nepamiršk išsklaidyti susidariusio spalvų perėjimo.

3. Apatinę akių liniją ryškink labai nestipriai. Tam gali panaudoti rudus arba pilkšvus, bet ne itin ryškius šešėlius. Šešėliais padažyk tik pusę apatinės linijos ir vėlgi šiek tiek juos išsklaidyk, kad jie atrodytų natūraliai ir nesimatytų aiškios linijos.
4. Paskutinis žingsnis – nusipiešti akių liniją skystu kontūro pieštuku. Kad tai padaryti būtų paprasčiau, iš pradžių liniją piešk plonesnę, o vėliau ją pastorinsi. Liko tik paryškinti blakstienas tankinančiu tušu ir tavo akių makiažas jau baigtas.

Užsakymo nr.: PT_67659158

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis