5 pavasario suknelių tendencijos

Šį pavasarį ir vasarą stilingą suknelę galės susirasti kiekviena, nes dizaineriai pasirūpino, kad tendencijose vyrautų įvairūs stiliai. COSMO tau pristato 5 madingiausių pavasario suknelių kryptis, nuo romantiškų iki dalykinių.

1. Marginti audiniai

Kartu su pavasariu į mados pasaulį žengia ryškios ir sodrios spalvos, gėlių, abstraktūs ir tapybiški marginimai. Nebijok prie ryškios suknelės derinti spalvingų batelių, gali rinktis panašių dominuojančių atspalvių arba priešingai - kontrastingų, tačiau svarbu, kad likęs įvaizdis (makiažas, šukuosena, papuošalai) nebūtų perkrautas.

Suknelės: "Lady M", "LIU •JEANS", "Miss Sixty", membershop.lt

Suknelės "Jota+Ge", membershop.lt

2. Nėriniai

Pavasarį madingas švelnus romantiškas stilius, paįvairintas bohemiškomis detalėmis: kutais, versta oda, iš karoliukų suvertais arba iš juostelių pintais papuošalais. Romantiško stiliaus pagrindas - iš nėrinių siūta ar jais puošta lengvo audinio suknelė.

Suknelės: "Cocogio", "Jota+Ge", membershop.lt

3. Balta spalva ir pastelės

Ryškiaspalvės mados atsvara - pasteliniai atspalviai ir itin madinga balta spalva. Pastelinių atspalvių suknelės atrodo ypač pavasariškai ir gaiviai, prie jų puikiai tiks kontrastingos baikerių stiliaus striukės iš odos.

Suknelės: "Isabella Roma", "PAM & ARCH", "Jota+Ge", membershop.lt

Suknelės: "Isabella Roma", "Lady M", membershop.lt

4. Sportinis stilius

Sportinė mada šįmet išgyvena geriausius savo laikus, nuo batelių, sportinių krepšių iki suknelių. Minimalistines sportinio stiliaus sukneles gali derinti ne tik prie laisvalaikio avalynės, bet ir elegantiškų aukštakulnių - susikursi originalų įvaizdį.

Suknelės: "Jota+Ge", "Lady M", "M Missoni", "Ramunė Piekautaitė", membershop.lt

5. Spalviniai blokai

Skirtingų spalvų derinimas blokais į tendencijas žengė prieš keletą metų, tuomet pamažu nuslūgo, o šiandien vėl atgimė. Dauguma suknelių, sudėliotų iš skirtingų spalvų audinių, yra siūtos taip, kad patobulintų tavo figūros linkius. Pavyzdžiui, tamsesni blokai šonuose kurs liaunesnės ir išraiškingesnės talijos įspūdį, o šviesus viršus ir tamsi suknelės apačia siaurins klubus, akcentuos krūtinę.


Suknelės: "Isabella Roma", "Jota+Ge", "Lady M", "Peperuna", membershop.lt

Užsakymo nr.: PT_67699382

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis