Makiažas pagal amžių: 20-metei, 30-metei, 40-metei ir 50-metei

Kiekvieną rytą daugelis moterų bando susikurti tobulą makiažą. Tačiau ne kiekvienai pavyksta pabrėžti teigiamas savo puses ir nuslėpti tai, kas nepatinka. Viena didžiausių blogybių – noras atrodyti labai jauna arba keleriais metais vyresne.

20-metei moteriai

Šio amžiaus merginos eksperimentuoja ir išbando labai įvairius makiažo stilius. Nebijok ryškių, išskirtinių spalvų, išbandyk įvairius akių apvedimus (nuo dūminio makiažo ir katės akių). 

Atsimink, nors esi labai jauna ir apie raukšles dar negalvoji, tačiau veido bei paakių oda būtina pasirūpinti jau dabar. Jei įprasi kasdien odą tepti kremu (ypač vasarą), sulaukusi 40 nesujaudinsi dėl smulkių raukšlelių aplink akis. 

Tavo lūpos dailios ir lygios, todėl gali išbandyti pačius įvairiausius atspalvius: tiek ryškius ar tamsius, tiek pastelinius. Derink juos prie akių įvaizdžio, nagų lako spalvos, bendro stiliaus. 

Tokio amžiaus merginoms galioja taisyklė: mažiau yra daugiau. Nenorėk atrodyti vyresnė, nepamiršk saiko principo ir nepersistenk maskuodamos spuogelius. Dažna jaunos merginos klaida  kaukės efektas. 

Nuotr. Vida Press (Ariana Grande ir Selena Gomez) ir kosmetikos gamintojo

30-metei moteriai

Tai vienas gražiausių moters gyvenime etapų, kai ji spinduliuoja elegancija, grožiu ir pasitikėjimu savimi. Tuo pačiu tai ir labai apgaulingas laikotarpis, nes tau atrodo, kad oda atrodo tobulai, tačiau metas pradėti rūpintis raukšlelėmis, nelygumais. 

Tobulam makiažui tau prireiks kreminės pudros, maskuojamųjų priemonių, skaistalų, šešėlių bazės. Visada privalai išryškinti lūpas: nevenkite kraujo raudonumo, vyšninių ir burgundiško vyno atspalvių. 

Tai metas, kai reikėtų daugiau investuoti į savo kosmetinės turinį, negailėti pinigų kokybiškiems veido kremams. 

Nuotr. Vida Press (Jessica Alba ir Reese Witherspoon) ir produktų gamintojų

40-metei moteriai

Tavo veide atsiranda metų žymių, o būtent su makiažo priemonėmis jas įmanoma paslėpti. Labai daug dėmesio reikės skirti akims ir lūpoms, nes jos tampa mažiau gyvybingos ir sausesnės. Spalvų paletė taip pat nėra tokia plati, geriausia  keliais tonais tamsesni atspalviai ar švelnūs persikiniai, rausvi. Lūpas visada sudrėkink kremu ar vazelinu, taip pat atsimink, kad tau nebetinka perlamutriniai lūpų dažai.

Patraukliai neatrodys labai tamsios akys, juodas akių apvedimas. Rinkis pastelines spalvas, šviesesnius tonus, nepamiršk šiltais atspalviais paryškinti skruostikaulius. 

Nuotr. Vida Press (Alma Hayek ir Jennifer Aniston) ir produktų gamintojų

50-metei moteriai

Šiuo laikotarpiu moters veide pradeda blukti visi bruožai (silpnėja antakiai ir blakstienos), todėl būtina jiems suteikti ryškumo ir išskirtinumo. Antakių dažus ir šešėlius įsigyk žemės spalvų gamos (rudus, pilkus). 

Lūpoms rinkis švelnius, drėkinamuosius lūpų dažus, gali vis dažniau naudoti lūpų blizgį (jis neišryškins raukšlelių), naudok lūpų kontūrų pieštuką.

Atmink, kad sulaukus 50 metų nereikėtų atrodyti iššaukiančiai ir labai ryškiai, tau tinka elegancija, paprastumas ir natūralumas. Vyresniame amžiuje reikėtų gebėti kritiškai save įvertinti bei žinoti, kokie drabužiai ir kosmetika moteriai tinka. 

Nuotr. Vida Press (Elle Macpherson ir Sandra Bullock) ir produktų gamintojų

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis