Garsenybių tobulos figūros paslaptis - stebuklingos suknelės

Kad galėtum puikuotis išpuoselėtomis kūno linijomis, neprivalai alinti savęs dietomis ir sekinančiomis treniruotėmis. Akimirksniu patobulinti figūrą padės teisinga suknelė.

Šiandien sunku būtų rasti žvaigždę, kurios spintoje nebūtų bent vienos mados namų "Herve Leger" suknelės. Jos itin geidžiamos dėl stebuklingo gebėjimo sukurti idealios figūros efektą. "Herve Leger" suknelės siuvamos specialia technika iš tampraus šilko švelnumo audinio, idealiai priglundančio prie kūno. Įvairaus dizaino suknelės užmaskuoja figūros trūkumus ir išryškina pranašumus. Net ir apvalesnių figūrų gražuolės jas vilkėdamos gali nebesibaiminti dėl atsikišusio pilvuko, stebuklingos suknelės visas paverčia modeliais.

"Herve Leger" suknelės itin mėgstamos garsių moterų, Vida Press nuotr.

Tiesa, įsigyti originalią "Herve Leger" suknelę galėtų ne kiekviena, o jei norėtųsi būtent tokios, tektų nemenkai patuštinti piniginę. Suknelių kainos prasideda nuo 1000 eurų, tačiau tobulas drabužėlis gali kainuoti net ir 12 tūkst. eurų ar dar daugiau.

Originalios mados namų "Herve Leger" suknelės - nepigus malonumas, Vida Press nuotr.

Vis dėlto išeitis yra. Pasižvalgiusi parduotuvėse gali rasti panašaus dizaino tampraus audinio suknelių, kurios taip pat puikiai suformuos figūrą ir padailins kūno linijas. Svarbiausia, kad suknelė būtų siūta iš kokybiško tampraus audinio, puikiai priglustų prie tavo kūno, apspaustų ir patobulintų linkius.

Katie Cassidy (Vida Press nuotr.). Suknelės "Soleil" ir "Volumex", membershop.lt

Kelly Brook (Vida Press nuotr.). Suknelės "SETLINE" ir "Soleil", membershop.lt

Suknelės: "DIOXIDE", "One Day", "Karen Millen", membershop.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis