Grožio klaidos, dėl kurių atrodome pavargusios

Mums vasara - palaima, tačiau mūsų kūnui - anaiptol, ypač nuo alinančių karščių kenčia oda ir plaukai. Kokias grožio klaidas darome vasarą ir kaip galėtume jų išvengti?

1. Pamirštame plaukų priežiūrą

Vasariškas vėjelis (ypač šuorais lekiantis pajūry), sūrus jūros vanduo, kaitri saulė ir maksimumą rodantis termometro stulpelis žeidžia gražiausią merginų puošmeną - plaukus. Jie kur kas greičiau sausta, pradeda skilinėti, galiukai trupa, plaukai praranda gyvybingumą, žvilgesį ir atrodo nuvargę.

Kad po vasaros sezono plaukai atrodytų pailsėję, o ne iškankinti, būtinai pasirūpink intensyvesnio poveikio priemonėmis. Labai svarbu išlaikyti plaukų drėgmę, todėl įprastą šampūną iškeisk į giliai drėkinantį, įsigyk ir drėkinantį kondicionierių arba kaukę. Nuvargusius plaukų galiukus gelbėk aliejumi arba specialiu serumu. Vasarą venk plaukų dažymo, dėl gausios spinduliuotės spalva greitai bluks. Geriau juos pailsink, juk ruduo jau visai čia pat, netrukus įvaizdį galėsi atnaujinti.

Ashley Benson, Sipa Press nuotr. Aliejus plaukams "Hempz", ampulės stipriai pažeistiems plaukams "Farcom Professional", membershop.lt

Natūralios sudėties kaukė su alyvuogių aliejumi ir kaukė silpniems plaukams su keratinu "Farcom Professional", drėkinamasis kondicionierius ir serumas nuo plaukų galiukų skilinėjimo "Hempz", membershop.lt

2. Renkamės tamsias makiažo spalvas

Dieninis makiažas vasarą turėtų atrodyti itin lengvai, tačiau yra merginų, kurių veidus net ir karštu metu dengia pudra, bronzatas, dūminis akių makiažas ir tamsūs lūpų dažai. Greičiausiai jau žinai, kad būtent tamsios lūpos sendina, taip pat metų prideda ir tamsus akių makiažas, išraiškingai nubrėžtos linijos ties skruostikauliais ir per tamsus pudros atspalvis. Jei gali, vasarą dekoratyvinio makiažo priemonių naudok kuo mažiau ir rinkis natūralius, švelnius ir gaivius atspalvius. Lūpų dažus iškeisk į blizgį ar balzamą, o paryškinti akims pakaks blakstienų tušo.

Katy Perry, Debby Ryan, AP nuotr. Lūpų balzamas "Hempz", membershop.lt

3. Nesirūpiname blakstienomis

Vasaros orai veikia ne tik plaukus, bet ir blakstienas. Jei pastebėjai, kad taviškės tapo trapesnės, būtinai pasirūpink tinkamais maisto papildais ir blakstienų augimą skatinančiu serumu. Vandeniui atsparų blakstienų tušą pakeisk nuvalomu be didelių pastangų, kuris šias alintų mažiau. Atgaivinti blakstienas gali ir ryte bei vakare tepdama jas ricinų aliejumi. Prižiūrėtos ir tankios blakstienos žvilgsniui suteiks išraiškingumo, akimirksniu atrodysi žvalesnė.

Reese Witherspoon, Reuters nuotr. Serumas skatinantis blakstienų augimą "Biomed", membershop.lt

4. Praleidžiame antakių tvarkymą

Galėsi pamiršti kosmetinėje esančius šešėlius, pieštukus ir akių kontūrus, jei pasirūpinsi natūraliu blakstienų ir antakių grožiu. Visuomet antakius tvarkingai sušukuok, jei jie atrodo reti, tarpelius tarp plaukelių užpildyk minkštu pieštuku. Kad plaukeliai visą dieną išliktų paklusnūs, perbrauk juos puoselėjančiu serumu, kuris ne tik užfiksuos, bet ir pamaitins antakius reikiamais mineralais. Netvarkingi išretėję antakiai gali ir pasendinti, ir išryškinti nuovargį.

Victoria Justice, AFP nuotr. Serumas skatinantis antakių augimą "Biomed'" membershop.lt

5. Skiriame per mažai dėmesio odai

Vasarą rūpinkis ne tik veido, bet ir viso kūno oda. Per savaitę porą kartų kūną nušveisk švelniu šveitikliu, daugiau dėmesio skirk keliams, alkūnėms ir pėdoms. Po depiliacijų būtinai pasitepk drėkinančiu losjonu, nes vasarą į plaukelių šalinimą oda reaguoja jautriau, didesnė tikimybė, kad pasirodys bėrimai ar paraudimai. Degindamasi nepamiršk apsauginio kremo, taip pat gali naudoti ir aliejų, kuris suteiks tolygų įdegį, drėkins odą. Žinoma, svarbiausia yra nepadauginti saulės vonių, juk nesinori, kad oda pradėtų per greitai senti.

Veido šveitiklis su papajomis ir ananasais "Biomed", kūno šveitiklis su sandalmedžio ir obuolių ekstraktais ir intensyviai drėkinantis kūno kremas su augaliniais ekstraktais "Hempz', membershop.lt

Užsakymo nr.: PT_68700058

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis