Užprogramuotos atrodyti vulgariai

Yra garsenybių, kurios metai iš metų neatsikrato vulgaraus įvaizdžio. Rodos, gilios iškirptės, intensyvus makiažas ir nuogo kūno demonstravimas - vienintelis jų ginklas, kuriuo šios susižeria dėmesį.

Kad ir kokios tendencijos išpopuliarėtų, garsios pigaus įvaizdžio gerbėjos geba ir madingai aprangai suteikti vulgarumo. Daugiausia dėmesio sulaukia TV realybės šou žvaigždutė Kim Kardashian, kuri net būdama nėščia nevengia demonstruoti atvirų ir aptemptų drabužėlių. Nekyla dvejonių - tokia apranga neatrodo nei patraukliai, nei padoriai.

Kim Kardashian, Vida Press nuotr.

Kim Kardashian, Vida Press nuotr.

Vulgariais stilistiniais sprendimais neatsilieka daininkė Mariah Carey. Kadaise turėjusi puikią figūrą, šiandien ji atrodo kiek apkūnesnė, tačiau tai netrukdo spraustis į blizgias siauras sukneles ir demonstruoti išraiškingų kūno linijų. Figūros pokyčių nepriima ir atlikėja Christina Aguilera. Tiesą pasakius, net drastiškai sulieknėjusi ji vistiek neišvengė pigių blizgučių. Prieš kurį laiką susilaukusi naujagimio Christina vėl grįžo prie apvalesnių formų, deja, drabužinės turinys liko neskoningas.

Mariah Carey, Vida Press nuotr.

Christina Aguilera, Vida Press nuotr.

Į piguolių gretas galima įtraukti ir garsiąją blondinę Pamelą Anderson, aktorę Carmen Elctrą, daininkę Nicki Minaj, taip pat mažai žinomas, bet dėmesio trokštančias Courtney Stodden bei Didžiosios Britanijos žvaigždutę Lauren Goodger. Kad ir kur dalyvautų, šios pramogų pasaulio moterys neatsikrato pigaus įvaizdžio šleifo.

Pamela Anderson, Vida Press nuotr.

Carmen Electra, Vida Press nuotr.

Nicki Minaj, Vida Press nuotr.

Courtney Stodden, Vida Press nuotr.

Lauren Goodger, Vida Press nuotr.

Lauren Goodger, Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis