3 madingiausi pavasario švarkai

Neilgai trukus į gatves trauksim vilkėdamos ne šiltus paltus, o pavasariškus švarkus. Šį sezoną galima išskirti 3 tendencingiausius, mados duoklė tenka džinsui, zomšai ir bundančiai meno gyslelei.

Džinsas

Džinsiniai drabužiai 2016 m. pavasarį grįžta su trenksmu. Neišvengiamai ir džinsiniai švarkai šokteli į tendencijų traukinį. Madingiausi - tiesaus ir trumpo silueto, taip pat tarsi per dideli (oversized), dekoruoti aplikacijomis, emblemomis, kuo ilgiau dėvėti ir net patrinti - tuo geriau. Ir nė kiek nesuklysi juos vilkėdama prie džinsų, džinsinių suknelių arba sijonų.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Švarkai: "CROSS JEANS", "CREAM", "Love Moschino", membershop.lt

Versta oda

Tiesą pasakius, šį sezoną madinga visa, kas siūta iš verstos odos, nuo aksesuarų iki švarkų. Tarp garsenybių vienos populiariausių - baikerių stiliaus striukės iš zomšos, beje, ne tik tikros, bet ir imituotos. Spalvas gali rinktis kokias tik nori, nuo žemės, pastelinių iki ryškių iki įprastos juodos.

Vida Press nuotr.

SIPA/Scanpix, Vida Press nuotr.

Odinės striukės "Isaco&Kawa" ir "Rino & Pelle 2", membershop.lt

Naujas baikerių stilius

Be abejo, juodos baikerių stiliaus striukės visuomet yra taiklus pasirinkimas, bet jei norisi vytis naujausias tendencijas, teks pasitelkti meninius gebėjimus. Į pavasarėjančias gatves traukia išpaišytos, aprašinėtos, tarsi aptaškytos dažais, siuvinėtos ir kitais įvairiausiais būdais dekoruotos baikerių striukės. Dar vienas madingas elementas - nusidėvėjimas, kaip ir džinsiniai švarkai, taip ir odiniai - kuo labiau nusitrynę, tuo arčiau mados dešimtuko.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Odinės striukės "Jofama" ir "MUUBAA", membershop.lt

Užsakymo nr.: PT_70821466

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis