Nori ilgų plaukų? Štai, ką privalai žinoti apie dirbtines sruogas

Prisiauginti gali beveik viską: nagus, blakstienas, plaukus, net dantis pailginti. Dirbtinis grožis itin mėgstamas įžymybių, o ypač ilgos plaukų sruogos. Jei nutarei pradžiuginti save ilgesnėmis ir vešlesnėmis garbanomis, patariame, kaip jas prižiūrėti.

1. Pasikonsultuok su dermatologu ar kosmetologu. Turi sužinoti, ar tavo galvos oda ne per jautri, ar pakankamai stiprūs plaukų svogūnėliai. Kitaip gali nutikti kaip Victoriai Beckham – ji po kelių plaukų priauginimų pradėjo plikti.

2. Priaugintų smulkių sruogelių nenešiok ilgiau nei rekomenduojama. Paprastai natūraliomis sruogelėmis galima puikuotis iki pusės metų, sintetinėmis – apie porą mėnesių. Nuimti jas taip pat reikia profesionaliai, o ne bet kaip nupešti, saviveikla gali stipriai pažeisti plaukus.

3. Stebėk, kad kirpėjas dirbtinių sruogų neprisegtų prie pat šaknų ar labai arti plaukų augimo linijos – taip atliktas darbas bus pastebimas.

4. Visada naudok specialų lyginamąjį ir drėkinamąjį serumą natūralioms priaugintoms sruogoms puoselėti. Nepamiršk: natūraliu būdu, iš organizmo jos negauna jokių maistinių medžiagų. Vadinasi, jas būtina intensyviau prižiūrėti iš išorės. Tik taip šios išliks švelnios ir blizgančios.

5. Jei tavo priaugintos ar prisegtos sruogos sintetinės, paprašyk stilisto specialios priemonės joms prižiūrėti. Nemanyk, kad tiks bet koks kasdienai skirtas plaukų priežiūros produktas.

6. Geruose salonuose po tokios procedūros visada pasakoma, kada vėl reikėtų apsilankyti, kad meistras patikrintų priaugintas sruogas.

7. Taip, tu teisi - ilgos priaugintos sruogos nėra pigus malonumas. Jei nutarei keliauti į grožio saloną ir pasipuošti priaugintomis sruogomis, pirma įvertink, ar galėsi sau leisti kiekvieną mėnesį plaukams atseikėti solidžią sumelę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis