AR ŽINAI? Visa tiesa apie galvos trinkimą

Rodos, kas čia tokio - išplovei plaukus, greitai išdžiovinai ir pirmyn. Tačiau ne visai taip. Jei nori, kad tavo plaukai būtų sveiki, stiprūs ir gražūs, turėtum apie galvos trinkimą žinoti šį tą daugiau.

Kaip dažnai reikia trinkti galvą?

Iš tiesų plaukus gali trinkti kiekvieną dieną. Tačiau jei pastebėjai, kad jie tapo trapesni ar pradėjo lūžinėti, galvą trink truputėlį rečiau. Jei viršugalvyje atsirado daugybė trumpų pasišiaušusių plaukelių, greičiausiai tavo plaukams laikas pailsėti.

Jei plaukai yra riebūs, nuolat esi užterštame didmiesčio ore arba superdrėgnoje aplinkoje, kiekvieną dieną sportuoji, plaukus gali drąsiai plauti kasdien. Jei plaukai yra normalūs arba mišrūs (viršugalvyje riebesni, o galai sausoki), pakaks galvą trinkti kas antrą dieną. Jei plaukai yra sausesni, dažyti arba garbanoti, geriausia būtų trinkti kas 2-3 dienas.

Fotolia nuotr.

Drėkinamasis šampūnas SENSITIVE su alavijų lapų sultimis ir gaivinamasis šampūnas SENSITIVE su ženšenių ekstraktu NATUR VITAL; Raminamasis šampūnas, drėkina sausą galvos odą ir plaukus, be kvapiklių ir dažiklių LV; Maitinamasis šampūnas su soromis WELEDA, gamintojų nuotr.

Kokia ideali vandens temperatūra?

Šiltas vanduo labiausiai skatina šampūną putoti, juo geriausiai išskalaujami ir šampūno likučiai. Venk karšto vandens, nes jis silpnina plaukus. O šaltas vanduo idealus plaukų perskalavimui. Jis padeda naudingiems plaukų priežiūros priemonių ingredientams įsiskverbti giliau, taip pat teikia natūralaus blizgesio.

Jei naudoji šampūną dažytiems plaukams, ką daryti, kad jie būtų purūs ir žvilgėtų?

Daugumoje šiuolaikinių dažytiems plaukams skirtų šampūnų yra papildomų ingredientų, kurie teikia plaukams purumo, blizgesio. Jei to nepakanka, gali karts nuo karto šampūnus keisti. Skirtą dažytiems plaukams palik kaip pagrindinį, tačiau kartais vietoje jo naudok kitų, kurie turi tau reikiamų savybių: suteikiančių apimties, žvilgesio, saugančių nuo pleiskanų.

PHYTOELIXIR nuotr.

Intensyvus maitinamasis šampūnas itin sausiems plaukams; Valomasis ir maitinamasis kremas itin sausiems plaukams; Intensyvi maitinamoji kaukė itin sausiems plaukams PHYTOELIXIR, gamintojo nuotr.

Kaip dažnai galima naudoti valomąjį šampūną?

Jei naudoji daug plaukų modeliavimo priemonių, gyveni vietovėje, kurios vandenyje gausu mineralų, dažnai plaukioji, valomąjį šampūną patartina naudoti du kartus per mėnesį. Jei plaukai riebūs, būtų neblogai valomąjį šampūną naudoti gerokai dažniau. Kitais atvejais tokį šampūną patartina naudoti tik tada, jei plaukai atrodo blankūs arba tinkamai nebereaguoja į nuolat naudojamas priemones.

Fotolia nuotr.

Kada metas keisti šampūną?

Būna taip, kad ilgai ir sėkmingai naudotas šampūnas staiga nustoja veikęs. Taip nutinka ne todėl, kad pasikeitė šampūno sudėtis, bet pakito tavo plaukų paviršius. Gali būti, jog problemą sukėlė susikaupę priemonių likučiai ant plaukų, tad juos reikia pašalinti valomuoju šampūnu. Jei ir tada ankstesnio šampūno poveikio nėra, gal tiesiog atėjo laikas jį keisti.

Plaukus atkuriantis ir drėkinantis šampūnas SEBAMED ANTI-DRY; Regeneruojamasis plaukų kondicionierius SEBAMED, gamintojo nuotr.

Atlik paprastą testą: pažvelk į savo nagus. Jei jų paviršius šiurkštus, jie sluoksniuojasi ar lengvai lūžta, vadinasi, tavo organizmas sensta, t. y. ląstelėse bei audiniuose mažėja vandens. Tad nors naudoji įprastą šampūną, jis pradeda nebetikti, nes tavo plaukai tapo sausesni.

Shutterstock nuotr.

Kondicionierus tikrai būtinas?

Žinoma! Jis baigia tai, ką pradėjo šampūnas. Kai jį naudoji, plaukai tampa lengviau šukuojami, švelnesni, ne taip šakojasi galiukai. Deja, šiais laikais kiekvienos mūsų plaukai yra pažeisti, tačiau vienų silpniau, kitų stipriau. Kondicionierius ne tik gražina, purina ir minkština plaukus, bet ir apsaugo juos nuo aplinkos taršos. Taip pat neleidžia jiems išsausėti, o tai ypač svarbu šaltuoju metų laiku, kai patalpos yra šildomos.

Plaukų kondicionierius SENSITIVE su šalavijų ekstraktu NATUR VITAL; Galvos odą raminantis serumas ir plaukų kondicionierius, drėkina odą bei plaukus, be kvapiklių ir dažiklių, tinka jautriai odai, LV; Atkuriamasis plaukų kondicionierius su avižomis WELEDA, gamintojų nuotr.

Užsakymo nr.: PT_73158210

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis