Mėgstamiausios garsenybių rankinės: rask tokią pačią pigiau!

Yra tokių, kurios rankines keičia beveik kasdien: viena tinka prie elegantiško palto, kita prie žaismingų kailinukų, trečia prie laisvalaikio stiurkės, ketvirta prie to, o penkta prie ano. Bet yra ir tokių, kurios sunkiai iš rankų paleidžia savo rankinę-numylėtinę. Su kokiomis rankinėmis negali išsiskirti garsios pramogų pasaulio merginos?

Neverta stebėtis, kad dauguma įžymybių renkasi tūkstančius ar net dešimtis tūkstančių kainuojančias rankines, retai kuriai už tokią tenka mokėti. O jei ir reikėtų atseikėti solidžią sumelę, garsenybės greičiausiai to ir nepajustų. COSMO tau siūlo kuo pakeisti mylimiausias žymių merginų rankines, kad nenuskriaustum savo piniginės, bet ir neatsiliktum nuo mados naujienų.

Manekenė Miranda Kerr žino, kas yra amžinai madinga ir tinka prie bet kokio įvaizdžio. Jos mylimiausia rankinė - klasika alsuojantis "Hermes Birkin" modelis. Kainuoja ši juoda gražuolė nei daug nei mažai, per 60 tūkst. litų. Žinoma, Mirandai už ją nereikėjo pakloti nė cento, juk viena geidžiamiausių manekenių, nešina "Hermes" rankine, yra puiki reklama garsiems mados namams.

Miranda Kerr
Miranda Kerr
Vida Press

Rankinės: "Furla", "Florence", "Renata Corsi" (2), "Pollini", membershop.lt

Auganti podiumų dievaitė Kendall Jenner taip pat turi savo numylėtinę - mažutę "Celine Nano" ilga rankena per petį. Šis lagaminėlis įkainotas daugiau nei 7,6 tūkst. litų, tačiau Kendall rankinių kolekcijoje tai tik mažas krislelis. Be daugybės kitų "Celine" modelių, ji turi ir "Givenchy", "Balenciaga", "Chanel", "Louis Vuitton" ir t.t. Vis dėl to juodas lagaminėlis - favoritas.

Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press

Rankinės "Renata Corsi", membershop.lt

Dar viena mados namų "Celine" gerbėja galima vadinti aktorę Rumer Willis. Mergina ne kartą gatvėje buvo užfiksuota nešanti sodriai mėlyną "Celine Boston" rankinę. Toks žavus modelis gali atsieiti iki beveik 7 tūkst. litų. Jį jau spėjo nusigvelbti ne viena garsenybė, tačiau nuostabos tai nekelia, juk ryškiai mėlyna - viena madingiausių ir praėjusio, ir šio sezono spalvų.

Rumer Willis
Rumer Willis
Vida Press

Rankinės: "Furla", "Renata Corsi" (2), membershop.lt

"Celine" aksesuarus mielai renkasi ir kitos pramogų pasaulio garsenybės. Vienas populiariausių modelių - balta "Celine Phantom" rankinė kainuojanti beveik 8,5 tūkst. litų. Tokią turi Nicole Richie, Iggy Azalea, seserys Kim, Courtney ir Khloe Kardashian, Tamara Ecclestone bei gausybė kitų žinomų moterų. Tačiau manekenė Rosie Huntington-Whiteley savąją "Celine Phantom" dažniau iškeičia į baltą dizainerės Victorios Beckaham kurtą rankinę. Šios vertė palyginus su "Celine" gana kukli - apie 4,3 tūkst. litų.

Nicole Richie, Iggy Azalea
Nicole Richie, Iggy Azalea
Vida Press

Rosie Huntington-Whiteley
Rosie Huntington-Whiteley
Vida Press

Rankinės: "Furla", "ORCIANI", "Furla", "Renata Corsi", membershop.lt

Užsakymo nr.: PT_66116470

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis