Atvira merginos už pinigus išpažintis: 15 dalykų, kurių niekuomet nepamiršiu

Kartą su merginomis kalbėjomės apie prostitučių darbą. Kai pagalvoji, darbelis tikrai ne iš lengviausių... Juk kiekvienas klientas turi savų poreikių ir įprastai tikrai neateina švelnumo ieškoti. Iš esmės kiekvienas klientas - didžiulė rizika. Cosmopolitan.com su savo skaitytojais dalinasi buvusios prostitutės prisiminimais.


Jos pirmas kartas. „Mano pirmasis susitikimas su klientu vyko šeštadienio vakarą. Tas vyras atkreipė dėmesį į mano aukštus odinius batus, parklupo ant žemės ir pradėjo juos laižyti. Mažiau nei po minutės jis padavė man pinigus ir išėjo. Vos spėjau įsižiūrėti į jo veidą“.


Pasimatymas per pusryčius. „Vienas vyras pasirodė pas mane ryte su raguoliais ir rūkyta lašiša. Jo pomėgis buvo pusryčiauti po sekso“.


Nespręsk apie knygą pagal viršelį. „Tas klientas turėjo gražius namus ir, kaip man pasirodė, greičiausiai normalią žmoną. Bet jis norėjo, kad tenkinčiau jį vibratoriumi ir pasakočiau, kokia siaura jo skylutė“.


Ekshibicionistas. „Vienas klientas pragręžė sienoje skylutę, kad jo draugai galėtų stebėti, kaip su juo duoduosi. Jis buvo netekęs pirštų ir apskritai buvo iš tų žmonių, kuriuos pamačius norisi pereiti į kitą gatvės pusę“.


Vyras, kuris nenorėjo sekso. „Vienas klientas pasiėmė mane į komandiruotę. Taip ir nesupratau, kam to reikėjo. Jis nė piršteliu prie manęs neprisilietė, nors miegojome vienoje lovoje.“


Keli vyrai, kurie prisipažino, kad dirbtų prostitutėmis, jei būtų moterys. „Daugybė klientų man sakė, kad su malonumu dirbtų mano darbą, jei nebūtų vyrais“.


Geri vaikinai. „Dauguma vyrų su manimi elgėsi geriau, nei vaikinai, su kuriais susitikinėdavau nemokamai. Gal dėl to, kad gerbė mano nelengvą darbą, o gal tam, kad kuo geriau juos aptarnaučiau“.


Grupinis seksas. „Atsisakiau patenkinti kelis vaikinus vienu metu, nes grupinis seksas visuomet pavirsta prievartavimu. Su vienu vyru dar galima susidoroti, bet neįveiksi kelių girtų vyrų, kurie pasikrauna agresija vienas nuo kito“.


Tinginiai. „Yra tokių vyrų, kurie moka pinigus už tai, kad be sąžinės graužaties galėtų tiesiog gulėti ir nieko nedaryti, mainais gaudami pasitenkinimą“.


Tėvelis. „Vienas iš mano nuolatinių klientų turėjo buitinių prekių parduotuvę. Jis kiekvieną savaitę mokėjo man „stipendiją“ nepriklausomai nuo to, ar tarp mūsų kas nors vykdavo. Jo tėviškas elgesys kažkaip nederėjo su palaidūnišku gyvenimo būdu.


Turtingas gailišius. „Dar vienas mano pastovus klientas buvo turtingas finansininkas. Girdėjau, kad pinigų jis turi labai daug, bet mokėdavo jis ne daugiau nei visi likę. Faktiškai, netgi mažiau: jis reikalaudavo susitikti viešbutyje ir kambario kainą išskaičiuodavo iš mano uždarbio.


Švelnieji. „Kai kurie po sekso nori apsikabinti ir tiesiog pagulėti. Tai visai suprantama. Tačiau mane tai labai erzindavo. Norisi kuo greičiau apsirengti ir eiti savais keliais, o čia turi gulėti ir nuobodžiauti“.


Vyras, kuris bijojo kolegės. „Turėjau vieną klientą, dirbantį spaustuvėje. Ateidavau pas jį kelis kartus per savaitę ir seksu užsiimdavome mažoje tamsioje patalpoje. Jis visuomet mane įspėdavo, kad naudočiausi ne darbuotojams, o klientams skirtu tualetu, nes viena jo bendradarbė - labai laisvo elgesio moteris ir jis bijojo, kad neužsikrėsčiau lytiškai plintančiomis ligomis. Tarsi aš pati visą dieną bibliotekoje sėdėčiau“.


Jaunieji vagiliai. „Kartais vaikinai galvoja, kad jie išskirtiniai ir tokie geri, kad už seksą gali nemokėti... Ypatingai dažnai taip mano jaunimas. Buvo atvejų, kai po sekso jie bandė pavogti mano pinigus“.


Vyras, kuris padovanojo vogtą automobilį. „Jis vežė mane ir pasakė, kad jeigu pasimylėsime, gausiu šį automobilį dovanų. Nelabai juo patikėjau. Tačiau po visos nakties oralinio sekso po mano langais stovėjo mašina. Stebėjausi, kodėl jis laikėsi duoto pažado, bet tuomet sužinojau, kad mašina vogta“.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis