Geriausios pozos pagal Zodiako ženklą

Avinas - nenuorama, lovoje norintis išbandyti kuo daugiau, Skorpionas - aistringas ir net šiek tiek grubokas... Paskaityk, kokia sekso poza turėtų patikti tavo vyrukui!


AVINAS - sekso entuziastas, eksperimentatorius, pasiruošęs parodyti tau tai, ko galbūt dar nematei. Miegoti su juo – kažkas panašaus į vaikščiojimą minų lauku, kai negali žinoti, kas tavęs laukia kitame žingsnyje. Nusiteik naujovėms, pasiryžk atsikratyti kompleksų, nes šiam vyrukui „tabu“ sekse praktiškai neegzistuoja.Sekso poza jam: tegul jis atsisėda ant lovos, kojas šiek tiek pražergęs, bet laikydamas ištiestas. Tu atsisėsk jam ant šlaunų, nugara į jo veidą, tuomet pasilenk į priekį ir savo kojas ištiesk atgal, jam už nugaros, o rankomis įsikabink į jo blauzdas.


JAUTIS - supratingas, atsargus, dėmesingas tavo poreikiams – Jautis tiesiog puikus meilužis! Galbūt jis ir nekunkuliuoja nežabota aistra, bet savo ištobulinta technika gali nuskraidinti tave kur tik panorėsi. O oralinis seksas – jo slaptas koziris visiškai tavo palaimai.Sekso poza jam: iš pirmo žvilgsnio, tai įprasta „misionieriaus“ poza, tačiau iš tiesų viskas kur kas įdomiau. Kai jis atsiguls ant tavęs iš viršaus, paprašyk, kad šiek tiek pasikeltų ant rankų ir kelių. Dabar įtrauk sėdmenų raumenis ir pakelk dubenį į viršų. Tokioje padėtyje partneris gali užsilaikyti nejudėdamas, o tu judėk aukštyn – žemyn. Ši nesudėtinga poza suteiks abiems daugybę neįprastų pojūčių: nors jis iš viršaus, bet situaciją valdai tu.


DVYNYS - jis nori matyti savo moters kūną, todėl renkasi seksą šviesoje, o dar geriau – prieš veidrodį. Oralinis seksas nėra jo stiprioji pusė, tačiau sekso preliudijoje Dvynys tiesiog nepakartojamas: jis puikiai žino kokius mygtukus paspausti, kad tu nedelsiant susijaudintum. Ir svarbiausia, tu lovoje jam būsi svarbesnė, nei jis pats. Ko dar galima norėti?Sekso poza jam: jausti prigludusį partnerio kūną, gaivinančius vandens lašus ir dar matyti jo akis... Malonumas garantuotas. Atsistok priešais partnerį, apkabink jį ties kaklu, o viena koja apsivyk jo juosmenį. Tegul partneris prilaiko tavo koją ties šlaunimi, kad abiems būtų patogiau išlaikyti pusiausvyrą.


VĖŽYS - jam patinka glamonės prieš seksą ir tai jis labiau linkęs daryti be rankų! Nusiteik jį pamaloninti keliais pagyros žodeliais ir sulauksi tokio atpildo, kokio nesitikėjai. Vėžys puikiai prisiderina prie savo moters poreikių, todėl gali būti ir švelnus kaip katinas, ir aistringas bei agresyvus kaip tigras. Žodžiu, su juo nuobodžiauti lovoje tikrai nereikės.Sekso poza jam: pasodink savo partnerį į neaukštą, bet tvirtą krėslą ir paprašyk jo šiek tiek tiek pražergti kojas. Atsisėsk ant jo, sulenk kojas jam ties krūtine (pėdomis remkis į kėdę). Mylimajam glamonėjant tavo klubus, sėdmenis ar krūtinę, tu gali judėti aukštyn – žemyn, laikydamasi už krėslo atlošo ir lengvai jį sūpuodama.


LIŪTAS - lovoje jis ganėtinai atsargus, švelnus, lėtas... Veikia pagal iš anksto paruoštą ir laiko patikrintą strategiją, juk jis Liūtas, kuris viską privalo atlikti teisingai! Jo seksualinis apetitas tiesiog neišsemiamas, todėl gali nusiteikti ištisam sekso maratonui, kuris truks ilgai, bet niekur neskubant. Pamaloninti moterį - viena iš jo pareigų, todėl nusiteik nepakartojamiems lovos malonumams ir labai aistringai, ilgai trunkančiais nakčiai.Sekso poza jam: atsigulk ant šono, viena ranka tvirtai remdamasi į vonios dugną. Vieną koją laikyk ištiesusi, o kitą pakelk į viršų. Tegul tavo partneris įsipatogina tau tarp kojų, kad galėtų lengvai įsiskverbti.


MERGELĖ - lovoje jis drovokas, bet tik iki tol, kol perpranta savo moters poreikius. Kitaip tariant, ženk pirmą žingsnį pati, o jis prisitaikys ir tuomet jau pasistengs padaryti viską, kad tu jo nepamirštum. Mergelės ženklo vyrai mėgsta gruboką seksą, tik ne visuomet išdrįsta tai parodyti, o ištvermingumo sekse jiems verta pavydėti.Sekso poza jam: tegul partneris patogiai atsisėda ant fotelio, blogiausiu atveju – ant lovos krašto, kad kojomis tvirtai remtųsi į žemę. Apžerk partnerį atsisukusi į jį veidu, prisitrauk kuo arčiau jo kūno, kojas sulenk per kelius ir pasidėk jam už nugaros. Atsilošk atgal ir rankomis atsiremk į žemę.


SVARSTYKLĖS - pagrindinis Svarstyklių principas – seksas turi būti kokybiškas, o ne šiaip vardan pasitenkinimo, todėl jis kantriai stengsis dėl savo partnerės. Svarstyklėms svarbus ne tik pats lytinis aktas, bet ir papildomas aistros stimuliavimas, pavyzdžiui, stebėti partnerę veidrodyje, mylėtis pusiau viešoje vietoje ir t.t. Taigi jei tavo draugas Svarstyklės – pamiršk greitukus ir nusiteik ilgiau trunkantiems ir labiau jaudinantiems scenarijams.Sekso poza jam: šiam seksualiniam pratimui bus reikalinga kėdė su aukšta nugarėle ir pagalvėle. Lai tavo vyrukas patogiai atsisėda ir šiek tiek pražergia kojas. Pati apsižerk jį, atsisuku veidu į veidą, rankomis atsilošk į jo kelius, kojas užsidėk ant jo pečių ir pradėk lėtai judėti. Partneriui tereikia prilaikyti tave už liemens, stebėti ir mėgautis. Pagrindinį „darbą“ atlieki tu.


SKORPIONAS - jam patinka aistringas ir grubokas seksas. Lova – tai ne ta vieta, kurioje Skorpionas galėtų atsiskleisti. O štai balkonas, kuriame yra tikimybė būti pastebėtiems smalsių kaimynų, palangė ar ežero pakrantė – tiesiog tobulas variantas nepamirštamiems seksualiniams įspūdžiams. Aistringam greitukui puikiai tiks ir tvirtas stalas.Sekso poza jam: tegul tavo partneris atsisėda vonioje, kad nugara remtųsi į vonios galą, o kojos būtų šiek tiek sulenktos. Apsižerk jo klubus, atsukusi jam nugarą, ir pasilenk į priekį, kad krūtinė liestųsi su jo kojomis.


ŠAULYS - jo liežuvis – tiesiog tobulas instrumentas tavo malonumui, o seksas su Šauliu – nepakartojama patirtis. Šaulys mėgsta ir svarbiausia moka gėrėtis moters kūnu, savo žodžiais ir prisilietimais priversdamas ją pasijusti vienintele ir nepakartojama. Kompleksai? Šalia tokio vyro moterys ištirpsta ir gali pilnai atsiduoti net ir tiems malonumams, apie kuriuos bijodavo ir pagalvoti.Sekso poza jam: atsisėsk ant aukšto stalo (virtuvės darbastalio) ir prisitrauk vaikiną prie savęs. Jo kojos šiek tiek sulenktos. Uždėk savo rankas jam ant pečių, o jis tegu prilaiko tave už liemens. Neskubėdama užkelk kojas jam ant pečių. Sudėtingesnis šios pozos variantas – su sukryžiuotomis kojomis.


OŽIARAGIS - sekse Ožiaragis kaip šokių aikštelėje: puikiai kontroliuoja savo moterį ir veda ją į didžiausią palaimą. Originalumo jame gal ir ne itin daug, tačiau kantrybės ir ištvermės – per akis, todėl privers savo moterį aimanuoti iš pasitenkinimo, o tuomet jau leis pasitenkinti ir pats sau. Norisi pakartojimo? Be jokių problemų!Sekso poza jam: atsigulk ant lovos krašto, kad apatinė kūno dalis remtųsi į pagrindą, o viršutinė kabotų. Rankomis atsiremk į grindis ir praskėsk kojas. Tegul tavo partneris atsigula iš viršaus ir įsiskverbia, laikydamasis tavo liemens.


VANDENIS - vien tik seksas – ne jam. Su moterimi jį turi sieti ne tik aistra, bet ir emocinis ryšys, galbūt dėl to seksas su Vandeniu yra labai harmoningas. Lovoje jis atsipalaidavęs, laisvas, nebijo naujovių ir skatina savo moterį pilnai atsiduoti aistrai, pamirštant visus tabu. Suderinti švelnų malonumą su gruboka aistra ne visiems pavyktų, bet Vandeniui, regis, tai vieni juokai.Sekso poza jam: atsigulk ant nugaros ir iškelk kojas aukštyn. Partneris turi atsiklaupti priešais tave ir prisislinkti artyn, kad galėtum savo kojas užsidėti ant jo pečių. Įsiskverbimas bus labai gilus.


ŽUVIS - nori išbandyti ką nors naujo? Vyrukas, gimęs po Žuvies ženklu, kaip tik tau! Jokių kompleksų, jokių tabu ir, regis, nenuslopinamas seksualinis apetitas. Tik nebijok jam parodyti, ko pati nori, antraip rodyti iniciatyvą vienam jam gali greitai pabosti. Lovoje jis ištvermingas, bet šiek tiek nekantrus: nori išbandyti kuo daugiau, kartais nepagalvodamas apie savo antrąją pusę. Vis dėlto, jei aiškiai leisi jam suprasti, kas tau patinka ir ko tau reikia, jis pasistengs patenkinti tavo poreikius.Sekso poza jam: tegul partneris atsiklaupia ir išsitiesia. Tu atsigulk priešais jį ir prisitrauk artyn, tarsi darydama „žvakę“. Kad judėti būtų lengviau, laikykitės vienas kitam už šlaunų.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis