Geriausi sekso triukai, kuriuos turėtum išbandyti lovoje

Ko reikia lovoje, kad vyras būtų laimingas? Šiek tiek išradingumo ir eksperimentų, kad neliktų vietos monotinijai. Visai nesudėtinga, o juk ir tau pačiai reikia to paties! Anoniminėje COSMO apklausoje vyrukai pateikė keletą idėjų, kurios juos tikrai įkaitintų.

1. Man patinka, kai mergina švelniai aplaižo spenelius ir tuomet atsargiai juos krimsteli. Dar geresnis variantas, jei prieš tai pavedžioja aplink spenelius su leduku.

2. Labiausiai jaudina spontaniškumas, todėl atitrauk savo kelnaites į šoną ir mylėkis nenusirengusi suknelės.

3. Perbrauk pirštais per „draudžiamą zoną“ tarp penio ir išangės.

4. Kai mergina suleidžia savo pirštus į plaukus kunilingo metu - norisi ją patenkinti dar labiau. 7. 5. Užsiimant seksu „šuniuko pozoje“, mergina galėtų atsigulti ant pilvo, kilstelėti klubus ir sinchroniškai mano judesiams, judinti juos ratu. Jausmas nepakartojamas.

6. Merginoms reikėtų nebijoti sekso metu dejuoti. Girdint žodžius „dar“ arba „smarkiau“ kraujas užverda.

7. Kartą mano mergina dantimis įsikando į mano kelnaites ir tiesiog nuplėšė jas nuo manęs. Tame buvo daug aistros, laukiniškumo ir erotikos.

8. Man patinka, kai mergina neleidžia man į įsiskverbti iki galo, kokius 3–4 kartus paerzina mane. Orgazmas po to būna kur kas stipresnis.

9. Labai erotiška, kai mergina čiulpia pirštą, taip imituodama oralinio sekso judesius.

10. Patinka, kai oralinio sekso metu kaitalioja padėtis, būna po manimi, po to pasisuka ant šono ir galiausiai pereina į padėtį „69“. Pakeitus kūno padėtį, pasikeičia ir burnos padėtis, o tai suteikia fantastiškų pojūčių.

11. Kartais mergina manęs prašo nejudėti kai aš esu joje. Tokioje padėtyje mes gulime keletą sekundžių, o po to ji paprašo manęs atlikti vienintelį lemtingą judesį. Mane tai taip sujaudina, kad tuojau pat patiriu orgazmą.

12. Mano buvusi draugė kartais reikalaudavo, kad aš išsirengčiau nuogai ir pražergęs kojas, tarsi sušaudymui, atsistočiau veidu į sieną. Man stovint tokioje padėtyje, ji prieidavo prie manęs iš užnugario, liesdavo mane, bučiavo, laižė ir išdarinėjo kitokius įdomius dalykėlius. Kai nematai, kas vyksta, jausmai paaštrėja.

13. Gilus įsiskverbimas - moteris, mokanti taip daryti oralinį, yra tikra deivė.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis