Ji - moteris, kurios nori kiekvienas vedęs vyras


Taip jau būna, kad vyras staiga pavargsta. Nuo visko. Pastebėti tai sunku: jis ir toliau uždirbinėja pinigus, vakarus leidžia namuose, savaitgaliais susitinka su draugais. Gal tik nustojo atsakinėti į klausimus - palinksi galvą, kažką numykia panosėje, bet nebesiginčija ir iš tiesų net nelabai reaguoja į tavo pretenzijas. Galvoji, gal ir gerai, matyt, pagaliau apsiprato ir susiprato, kad tavo žodis paskutinis.


O moteris, kuri visą dieną ant kojų - tai darbas, tai vaikai, tai namų rūpesčiai - iš karto ir nesupranta, kas gi nutiko. Pagalvok tik... seksas tapo retesnis, na ir ką, visiems taip būna. Tiesą sakant, tau ir pačiai to nelabai reikia. Ir štai tavo ir jo gyvenime atsiranda ji - moteris, kuri viską sugriauna.


Ji išsiskyrusi ir laisva. Tikriausiai savarankiška, galinti pasirūpinti pati savimi - ne jauniklė barakuda, ant kurių vyrai dažnai užkimba, bet greitai atvėsta supratę, kad iš tokių santykių nieko gero nebus. Ši moteris nieko nereikalauja, nes viską gali pasidaryti ir pati, bet užtai daug duoda.


Ryški, besirūpinanti savo išvaizda, žinanti savo vertę ir mokanti mėgautis gyvenimu. Ji nieko neprašo, dažniausiai net pati nerodo iniciatyvos. Tai jis jai skambina, jis kviečia susitikti ir jis laukia, kol ji ras laisvą minutę slaptam susitikimui. Ši moteris su malonumu mėgaujasi tokiu dėmesiu ir ji puikiai žino, kad to vyro namuose laukia žmona. Greičiausiai ir vaikai. Bet jos sąžinė negraužia, nes priešingai nei įprasta galvoti apie meilužes, tai ne ji stengiasi jį nuvilioti. Jis pats eina pas ją.


Jeigu pastatytum judvi šalia, didelio skirtumo lyg ir nepastebėtum. Nei ji gražesnė, nei protingesnė, ir lovoje tikrai nerodo akrobatinių triukų - tiesiog leidžia jam mėgautis artumu ir mėgaujasi juo pati. Bet netgi būdamos tokios panašios, vyro galvoje jūs visiškos priešingybės - užvaldyta naujų potyrių jo fantazija piešia nepaprastą moterį. Galite elgtis identiškai, bet tai, ką padarys ji, jam atrodys kur kas įspūdingiau.


Svarbiausia, ji niekur neskuba. Ši moteris greičiausiai nei karto garsiai neištarė tavo vardo ir jau tikrai neklausinėjo, kada gi tavo brangiausias ketina skirtis. Ji nekvaila. Greičiausiai pati kažkada buvo tavo vietoje, todėl puikiai žino, kad spaudimas vyrą atstumia. Galbūt jei kažkada, sužinojusi apie vyro romaną su kita, būtų pasielgusi gudriau - nekėlusi skandalų ir ultimatumų, vyras vis dar būtų šalia. Bet jis išėjo, meilužė tapo žmona, o ji tapo meiluže. Ir sukasi viskas užburtu ratu.


Visi tokie romanai anksčiau ar vėliau paaiškėja ir tuomet vyras atsiduria apsisprendimo kryžkelėje: čia - žmona, pas kurią šią akimirką net baisu sugrįžti, o ten - moteris, kuri supranta situaciją ir pasiruošusi išklausyti bei padėti. Žmona reikalauja palikti meilužę, lipa ant sąžinės, verčia jaustis kaltu. Meilužė nereikalauja nieko, gal netgi yra pasiruošusi aukoti tobulus santykius, kad tik jam būtų geriau. Kiek tame tiesos - greičiausiai nedaug, bet tokia taktika veikia. Jis pasirenka saugųjį variantą - pabėgti nuo problemos ir likti ten, kur niekas nevers jo sąžinės prabilti.


Tau skaudu, galvoji, kad niekada neatleisi jam ir jai. Bet laikas gydo. Tu vėl pažvelgi į save kitomis akimis, eini iškelta galva ir žinai, kad esi nepriklausoma moteris, kuriai visas pasaulis po kojomis. Ir vieną dieną tave pastebi jis - kitos moters vyras. Tu mėgaujiesi jo dėmesiu, nieko nereikalauji ir neprašai, juk jis tau - tik malonus gyvenimo paįvairinimas. Ir kai jis paliks savo žmoną, greičiausiai priimsi jį pas save. Juk jums gera kartu, ne taip, kaip tau su buvusiu vyru, o jam - su žmona.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis