Intymios išpažintys: koks dar seksas gali būti po šito...

Oi, pasisekė gi tau, jeigu iš savo buvusių sekso metu esi išgirdusi tik kraują kaisti priverčiančius dalykėlius. Bet būna, kad jiems išsprūsta tai, ko sakyti NEGALIMA NIEKADA! Jeigu ir tau taip buvę - pasidalink savo istorija su mumis, užpildžiusi žemiau esančią anoniminę apklausą.

Internetu susipažinau su vienu vaikinu. Bendravome kokį mėnesį, tuomet pagaliau susitikome. Kelios valandos bare, jūra alkoholio ir mes jau atsidūrėm jo namuose. Viskas ėjosi sklandžiai iki tol, kol jis nuvilko mano marškinėlius, pažvelgė į liemenuką ir leptelėjo: „O atrodė kur kas didesni“. Na, taip, liemenukas buvo su pakietinimais, bet dabar visos tokius dėvi! Po to karto įgijau kažkokį kompleksą dėl savo krūtų.

Savo vaikiną su malonumu tenkinau oraliniu būdu, tačiau po dviejų mėnesių draugystės taip ir nesulaukiau iš jo to paties. Kartą po sekso įsidrąsinau ir paklausiau, kame problema. Pasirodo, toks dalykas žemina ir joks tikras vyras niekada nelaižys. Nesubrendėlis piemuo dar nesupranta, kad tikras vyras padarys viską, kad jo moteris būtų patenkinta. Išsiskyrėm tą patį vakarą.

Na, mane draugas, su kuriuo kartu buvome jau dvejus metus, netikėtai sekso metu mane pavadino kitos merginos vardu. Ir ne bet kokios kitos, o buvusios, su kuria nuolatos bendrauja ir palaiko „draugiškus“ santykius. Jei iki tol jokių įtarimų nekilo, tai nuo šiol į tą jų draugystę žiūriu labai atsargiai.

Nesu lieknutė, bet ir storule manęs tikrai nepavadinsi. Tiesiog turiu gana moteriškas kūno linijas, dėl kurių neretai susilaukiu komplimentų iš vyrų. Tačiau vienas dabar jau buvęs vaikinas kartą pareiškė, kad gal geriau jis bus ant viršaus sekso metu, nes aš truputį per didelė tam. Negi jis tikrai tikėjosi, kad po to mes tiesiog pakeisim pozą ir tęsim toliau?

Nakvojau pas jį namuose ir kol jis dar snaudė, aš žaidžiau su jo telefonu. Ekrane iššoko facebook žinutė nuo jo draugo, kurioje matėsi pirmas sakinys: „Nu kaip tavo didžiapapė karvė?“ Hmm... Aišku, kad atsidariau paskaityt visus jų pokalbius. Pasirodo, savo draugeliui jis mane apibūdino maždaug taip: stora, bet užtai papai dideli.

Susipažinau su labai galantišku vaikinu. Iš tiesų pirmą kartą gyvenime manimi taip rūpinosi - staigmenos, vakarais dviese, vakarienės. Mokantis išklausyti, nuraminti, patarti. Viskas atrodė tobula, kol nepamačiau jo draugų tarpe. Išsižiojau išgirdusi, kaip jis apie moteris kalba su savo draugais. Tai buvo tarsi visai kitas žmogus. Visos bobos - kalės, visoms boboms reikia tik pinigų, boba turi daryti viską, kas jai pasakoma ir t.t.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis