Tapau savo ex meiluže. Kodėl jis nenori manęs paleisti?

Man 26 metai. Vaikinui, apie kurį noriu su jumis pasikalbėti – 28. Draugavome, mylėjome vienas kitą, kūrėme ateitį, gyvenome kartu ir staiga po trejų metų draugystės jis mane paliko, nes įsimylėjo kitą. Nors turiu prisipažinti, kažkur viduje jaučiau, kad gali taip nutikti. Buvome kažkiek atšalę, jis pasakė, kad nejaučia tos meilės, kurią jautė santykių pradžioje.


Stengiausi taisyti padėtį, praskaidrinti rutiną, atrodė, kad viskas gerai, mėgaujamės gyvenimu. Deja, jam matyt kažko trūko. Nors buvo be galo skaudu išsiskirti (dar žinant, kad įsimylėjo kitą), pykčio ant jo nelaikiau. Kartais jis parašydavo, paklausdavo, kaip sekasi. Jaučiau jo norą bendrauti su manimi. Galbūt giliai viduje dar tikėjausi, kad santykiai atsinaujins, kad jis supras, ką prarado ir grįš pas mane.


Kai po mėnesio jis pasiprašė į svečius, nieko blogo nepagalvojus, sutikau susitikti tiesiog pabendrauti, kaip draugai. Kalbantis jis prasitarė, kad myli tą merginą, bet lovos reikaluose aš buvau geresnė. Mes pasimylėjome... Bet tuo viskas nesibaigė. Taip prasidėjo mūsų, kaip meilužių, santykiai. Ir man tai kelia labai daug klausimų.


Turbūt net neverta sakyti, kad šie santykiai man kelią skausmą, nes aš vis dar jį myliu, o jis, matosi, tikrai myli kitą. Nors jo dėmesys nėra vien dėl sekso. Dažnai man parašo, pasiteirauja, kaip sekasi ir susitikę nepuolam iškart į lovą. Pasikalbam, pajuokaujam, kartais kokį filmą kartu pasižiūrim. Jaučiu jo šilumą, seksas net tapo geresnis, nei buvo iki tol, bet tuo pačiu matau visai kitą žmogų, kuris gali išdavinėti savo moterį. Anksčiau sakydavo, kad negalėtų taip pasielgti ir pats neatleistų neištikimybės. Sakė, kad manęs neišdavinėjo, nes mane gerbė. Ką tai reiškia? Kodėl man buvo ištikimas, o naujai merginai nejaučia pagarbos, jei šitaip elgiasi su ja? Kaip man tai suprasti? Kodėl jis nori su manimi kūniškų malonumų? Ar jaučia kažkokią priklausomybę? Jei taip, tai kodėl? Niekaip nesuprantu, jei paliko mane dėl jos, kodėl jis vis dar nori bendrauti ir mylėtis su manimi? Labai prašau paaiškinkite man tai, jei galite.


ATSAKO SANTYKIŲ EKSPERTĖ

Inga Aukštakojienė

Tobulasjausmas.lt autorė


Pirmas dalykas į kurį noriu atkreipti visų merginų dėmesį – niekada nesistenkite įtikti savo partneriui po to, kai šis pasako apie savo jausmų atšalimą. Taip jūs formuojate tam tikrą santykių modelį. Vaikinai pasąmoningai tokius veiksmus priima kaip instrukciją: „kuo blogesnis ir šaltesnis aš esu – tuo labiau mergina dėl manęs neriasi iš kailio.“ Tokiu būdu tik auginate vaikino ego didybę, jo pasitikėjimą savimi, jo savivertę ir tuo pačiu pačios ridenatės žemyn. Prisisiurbę iš jūsų šito gėrio, jie drąsiai kabina kitas merginas, nes jūs jau tampate nevertos nei meilės, nei pastangų išlaikyti santykius su jumis. Nedarykite tokios klaidos!


Kaip geriausia pasielgti tokiu atveju? Nutraukti santykius su vaikinu, kuris aiškina, kad jo jausmai atšalo.


Ką tokiu atveju jūs laimit?


1. Savigarbą. Kiekviena save gerbianti mergina nenori tęsti santykių su tuo, kuris jos nemyli. Mergina, kuri gerbia save, išlaiko ir savo vaikino pagarbą. Meilės be pagarbos nebūna! Be pagarbos galima tik naudotis mergina, bet mylėti jos neįmanoma.


2. Galimą santykių reabilitaciją. Staigi santykių netektis stipriai vožia per psichiką to, kuris paliekamas. Tokiu būdu labai greitai paaiškėja ar tie jausmai iš tiesų yra atšalę ar tai tiesiog susireikšminimas ir manipuliacija.


3. Laiką. Jei paaiškėtų, kad jausmų išties nebeliko, jūs išsaugosit savo orumą, savigarbą ir laiką, kurį galėsite skirti kito partnerio paieškom.


Na, o dabar atsakymai į visus klausimus ir neaiškumus.


„Anksčiau sakydavo, kad negalėtų taip pasielgti ir pats neatleistų neištikimybės. Sakė, kad manęs neišdavinėjo, nes mane gerbė. Ką tai reiškia?“


Iš tiesų viskas yra atvirkščiai. Tai tavęs jis negerbia, nes naudojasi tavimi savo seksualiniams poreikiams patenkinti. Tau atrodo, kad jis blogai elgiasi su savo oficialia mergina, nes ją išdavinėja su tavimi. Bet ta mergina to nežino. Jis saugo ją nuo šios informacijos ir ji gali oriai jaustis būdama su juo, nes vertina tik tai, ką mato. O mato ji įsimylėjusį vaikiną, kuris, manau, su ja elgiasi atitinkamai. Tuo tarpu tu žinai, kad esi jam reikalinga tik kaip sekso partnerė ir ne daugiau. Jis atvirai deklaruoja savo jausmus naujai merginai ir nieko tau nežada. Jam tu esi tik mergina, kurią jis eksploatuoja savo lytiniams poreikiams patenkinti.


„Kodėl man buvo ištikimas, o naujai merginai nejaučia pagarbos, jei šitaip elgiasi su ja? Kaip man tai suprasti?“


Aš negarantuočiau, kad būdamas su tavimi jis nesimylėjo su kitomis. Paprastai vyrai jau iš prigimties būna arba monogamiški, arba poligamiški. Ir tai nepriklauso nuo nieko. Moteris gali būti ideali žmona ir ideali meilužė, bet vyras vis tiek jaus poreikį pasimėgauti kitų moterų kūnais. Tie troškimai eina iš vidinių vyro savybių, o ne dėl išorės faktorių. Su nepagarba tai neturi nieko bendro. Jis įsimylėjęs savo merginą, o su tavim atkurti santykių nežada. Tai, kad jis užsiiminėja sekso reikaliukais su tavimi, nepadaro tos merginos mažiau geidžiama.


„Kodėl jis nori su manimi kūniškų malonumų?“


Nes vyrams patinka kūniški malonumai! Ir kodėl gi tuo nepasimėgauti, jei yra tokia, kuri leidžiasi išnaudojama sekso žaidimams? Kodėl sakau išnaudojama, kai seksas yra abipusis malonumas? Todėl, kad atsiduodama vyrui, moteris atiduoda dalelę savęs. Ne šiaip sau yra tie išsireiškimai: atsidaviau jam - paėmiau ją. Moteris, kuri kūniškai atsiduoda ir mainais negauna iš vyro meilės, eikvoja save, slopsta jos vidinė energetika. Ne šiaip sau prostitucija yra išskirtinai moterų profesija, jei supranti apie ką aš kalbu. Lygiaverčiai santykiai paremti vien seksu galimi tik tada, kai moteris jau turi mylimo vyro meilę, bet dėl tam tikrų savo prigimties niuansų, ji negali pasisotinti tik vienu vyru. Tik tokiais atvejais moteris jausis psichologiškai komfortabiliai tokiuose santykiuose. Kitais atvejais – tai savęs apgaudinėjimas ir eikvojimas.


„Ar jis jaučia kažkokią priklausomybę? Jei taip, tai kodėl?“


Taip, poligamiškos prigimties vyrai jaučia priklausomybę seksui ir jie negali pasitenkinti tik viena partnere, kad ir kokia nuostabi ir nepakartojama ji bebūtų. Diskutuotinas klausimas ar naujoji draugė tokia prasta sekse, ar tai tik pasiteisinimas prieš tave, dėl ko jam reikia sekso su tavimi. Nes juk reikia kažkaip pamaloninti buvusią merginą, kad gautum sekso iš jos. Skamba ciniškai, bet toks jau tas gyvenimas.


„Jei paliko mane dėl jos, kodėl jis vis dar nori bendrauti ir mylėtis su manimi?“


Mieloji, vyrams (aišku ir moterimis) be galo malonu matyti, kai jo ex vis dar alsuoja meile jam. Tai taip saldžiai paglosto savimeilę! Tai kelia savivertę ir pasitikėjimą savimi. Gali būti, kad įsimylėjęs jis tapo labai jautrus ir pažeidžiamas, o vyrams tokia būsena nepatinka. Jie pradeda pernelyg jautriai reaguoti į bet kokį dirgiklį susijusį su naująja pasija. Seksas su kita leidžia išlaikyti psichologinę pusiausvyrą. Kad ir kas nutiktų su naująją, jis šalia turi tą, kuri vis dar myli, kuri visada priims, paguos ir nuramins kūną ir sielą. Tavo meilė ir atsidavimas jam suteikia papildomos stiprybės, todėl jis nenori tavęs paleisti...


Žinau, kad mano atsakymai tau nepatiks, nes jaučiu, kad ne tai norėjai išgirsti, bet galbūt jie privers tave susimastyti ir padaryti atitinkamus sprendimus. Sėkmės!


Jei nežinai kaip pasielgti susiklosčiusioje situacijoje, ar nesupranti kodėl vienaip ar kitaip elgiasi tavo antra pusė, siųsk savo problemos aprašymą mums arba rašyk tiesiogiai Ingai. Į visus skaitytojų klausimus bus atsakyta COSMO portale ar privačiai į pateiktą el.paštą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis