N-18: merginos atskleidė, kad jas labiausiai atbaido nuo oralinio sekso

Yra moterų, kurios dievina oralinį seksą, kitoms oralinis - buvęs nebuvęs, bet yra ir tokių, kurios tokių lovos malonumų vengia kaip velnias kryžiaus. Kai kurios tiesiog dėl įsitikinimų, o kitos dėl savitų niuansų. Kokių? Anoniminėje COSMO apklausoje merginos atskleidė, kas jas labiausiai baugina ar atstumia. Atrinkome dažniausiai pasitaikančius variantus ir pateikiame tau. Gal ir tave stabdo tie patys dalykai?


1. Tai tiesiog labai vargina. Paskausta žandikaulį ir atrodo, kad darbuojuos jau gerą valandą, nors prabėgo dar tik keletas minučių.

2. Aš nejaukiai jaučiuosi dėl įvairių garsų oralinio sekso metu.

3. Man nepatinka, kai vaikinas pradeda judinti klubus. Toks jausmas, kad ne aš jį bandau patenkinti, o jis tenkinasi pats su mano burna.

4. Jei penis atsiduria šiek tiek per giliai, mane iškart pradeda pykinti.

5. Tiesiog kompleksuoju nes man atrodo, kad nemoku to gerai daryti.

6. Nedarau to, nes nesulaukiu to paties iš savo vaikino.

7. Nepaisant to, kad vaikinas nusiprausia, genitalijos vis tiek turi savotišką kvapą, kuris man nepatinka

8. Vengiu oralinio, nes negaliu pakęsti, kai baigia burnoje

9. Mano vaikinas bando atkartoti tai, ką yra matęs porno filmuose, nes jam atrodo, kad visos sugeba tą patį, ką profesionalios tos srities aktorės


Jei vis dėlto įveiksi tave stabdančius barjerus ir nuspręsi pradžiuginti savo antrąją pusę tokiais malonumais... turime tau keletą patarimų, kuriais gali pasinaudoti. Tik nepamiršk, šis procesas turi teikti malonumą ne tik jam, bet ir tau pačiai! Jeigu yra dalykų, kurie tau nepriimtini, nebijok apie tai kalbėti su savo partneriu.


Stebink! Netikėtas seksas jaudina kur kas labiau, nei lauktas ir planuotas. Pamiršk vakarinius malonumus lovoje prieš miegą ir nustebink savo mylimąjį. Tiesiog prieik prie jo, kai jis žiūrės televizorių ar sėdės prie kompiuterio, prasek jo kelnių užtrauktuką (ar tiesiog suimk delnu penį) ir pašnibždėk, kaip nori pajusti jį savo burnoje.


Erzink! Paerzink savo vaikiną ir nepulk iš karto prie darbo: atsiklaupk ant žemės, ranka tvirtai suimk jo penį ir žiūrėdama tiesiai vaikinui į akis, aplaižyk penį liežuviu. Akių kontaktas gali jaudinti ne ką mažiau, nei pats veiksmas.


Imituok! Gerai apsilaižyk lūpas ir suimk jomis penio galvutę. Likusią dalį tvirtai apglėbk delnu. Judink delną aukštyn ir žemyn, o liežuviu suk ratus. Prieš tai delnus gali sudrėkinti seilėmis arba lubrikantu. Tai sukurs gilaus įsiskverbimo pojūtį.


Gudrauk! Keisk ritmą, kad veiksmai nebūtų monotoniški. Gali šiek tiek pasukti galvą, kad penis į burną įeitų kitu kampu. Taip potyriai nuolatos keisis ir labiau jaudins.


Suteik papildomų įspūdžių! Vyrams labai patinka, kai glamonėjamos sėklidės, taigi nepamiršk ir jų. Viena ranka suimk sėklides ir švelniai jas glostyk, retkarčiais spustelėdama šiek tiek stipriau. Jei suspaudimą sugebėsi suderinti kartu su giliu įsiskverbimu – įspūdžiai bus nepakartojami.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis