13 sekso klaidų, kurias vyrai daro dažniausiai

Jei po sekso paklausus, ar buvo gera?, mergina sukandusi dantis ištarė taip, greičiausiai meilės žaidimai nebuvo tokie malonūs. Deja, moterys dažnai nutyli, kokie veiksmai jas jaudina, o kokių norėtų išvengti.

Būtent nutylėjimas, kas jaudina, o kas skaudina, trukdo susikalbėti mylimiesiems. Tačiau tas moteriškas kuklumas dažniausiai atsiranda dėl drąsos trūkumo ir noro neįžeisti partnerio. Todėl vaikinams iš anksto žinoti, ką daryti, o ko vengti, būtų naudinga.

1. Jis nesiprausia duše. Sunku įsivaizduoti vyrą, kuris vengia vandens procedūrų. Bet kartais jam reikia priminti net elementariausias higienos taisykles. Moteris, iš tolo užuodusi vyro prakaito kvapą, tikrai neliks sužavėta pasimatymu.

2. Kaskart renkasi vieną pozą - žinduoliams būdingą šuniuką. Tiesą pasakius, nedaug moterų mėgsta taip mylėtis. Tokioje pozoje moteriai seksas yra mechaninis, nes nėra didelės klitorio stimuliacijos. Taigi labai dažnai seksas gyvūnų poravimosi poza tėra žvilgčiojimas į sieną ir laukimas, ar partneris jau pasitenkino ir šuniuką galima keisti kuo malonesniu. Nereikėtų bijoti pozų įvairovės, nes nuolatinis šokčiojimas tarp misionieriaus ir šuniuko yra tiesiog nuobodu.

3. Nesinaudoja prezervatyvais. Pamiršo, pametė, padovanojo (paskolino?!) draugui – visa tai nėra svarbios priežastys, kad vyras nepagalvotų apie moters saugumą. Kontracepcijos būdus geriau aptarti iš anksto, nes apie juos net neužsiminti yra paprasčiausiai nepagarbu.

4. Vengia preliudijų. Aišku, tvirtovę geriausia užimti šturmu, be jokių ceremonijų. Tačiau moters kūnas trokšta kur kas švelnesnio priėjimo, tai instrumentas, kurį svarbu suderinti. Būna situacijų, kai tiks būtent toks netikėtumas. Tačiau jei kiekvieną kartą vyras užpuls savo mylimąją kaip plėšrūnas, po kurio laiko seksas pradės ją bauginti.

5. Piktnaudžiauja grubiu seksu. Pirmą kartą moteris gali įsijausti ir pažaisti, nes jai bus įdomu. Tačiau reguliariai naudodamas tą patį grubaus užkariautojo ir vergės scenarijų, vaikinas rizikuoja pasikeisti su moterimi vaidmenimis. Jis bus auka, o ji – įsiaudrinęs agresorius ir apie seksą čia net nėra kalbos.

6. Netyrinėja moters kūno. Dauguma vyrų yra įsitikinę, kad moterys turi 3 erogenines zonas (burną, krūtinę ir tarpkojį). Kaklui, ausims, pilvui, nugarai ir klubams dažnai netenka vyriškų glamonių. O ką jau kalbėti apie tai, kad dalis moterų patiria tik klitorinį orgazmą.

7. Atkakliai lenkia merginos galvą žemyn. Oraliniai malonumai – savanoriškas reikalas. Nereikia bandyti nusukti mylimosios kaklo, kad būtų suteiktas trokštamas malonumas. Jei tikrai to norisi, verčiau merginą įkvėpti savo pavyzdžiu – švelniai bučiuoti jos tarpkojį.

8. Nebučiuoja jos į lūpas. Sekso metu bučiuoti savo mylimai lūpas yra tiesiog privaloma. Juk tai pats paprasčiausiai veiksmas, tačiau kartu ir labai jaudinantis, moteriai labai jausmingas ir svarbus. Deja, dažnai meilės žaidimuose įsisiautėję vaikinai lūpas tiesiog pamiršta.

9. Gąsdinančiai tyli. Tai kraštutinumas, tad jei vaikinas labai kuklus, geriau moteriai sekso metu pakuždėti švelnių ir meilių žodelių.

10. Klausia, kelintas yra jai. Protinga moteris žino, kad teisingo atsakymo į šį klausimą nėra. Ką ji atsakytų, vyras nusivils, o moteris liks kalta. Viskas todėl, kad moteris privalo turėti paslapčių, o tikslus vyrų skaičius pradangina šį moters paslaptingumą.

11. Lygina ją su kitomis. Lengva užuomina apie buvusiąją atims svarbiausią santykių dalyką – pasitikėjimą. Moteris, pati to nenorėdama, ims rungtyniauti su kita, tai nemalonu ir žemina. Ta, su kuria yra mylimasi, turi jaustis taip, lyg būtų vienintelė ir nepakartojama.

12. Užmiega po sekso. Net jei vyras po sekso išsikrovė taip, kad akys merkiasi it traukiamos magnetų, tai nėra priežastis, kad galėtų užknarkti po įspūdingos kulminacijos. Po sekso nereikia įsitraukti į diskusijas, pakanka apkabinti mylimąją ir pasimėgauti tuo artumu.

13. Po sekso išeina. Tai greičiausiai baisiausias dalykas, kurį vyras gali padaryti - moteriai tai didžiausias įžeidimas. Skubaus pasitraukimo iš meilės lauko niekuo pateisinti negalima. Jei vyras rado laiko atvažiuoti pas moterį ir pasimylėti, tai turi rasti bent pusvalandį ir su ja pabendrauti. Reikėtų gerbti savo moterį ir neleisti jai pasijausti taip, lyg ji būtų pamesta.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis