Blogiausi dalykai, kuriuos gali padaryti, bandydama jį sugundyti

Manai, tai atrodo erotiškai? Nė velnio!

Patyrusi patelė


Populiaru manyti: kuo mergina labiau patyrusi, tuo ji seksualiai patrauklesnė vyrams. Įtikėjusios legenda, esą vyrus kaitina pragmatinis požiūris į seksą ir moters dominavimas lovoje, daugelis merginų pradeda iš savęs lipdyti susireikšminusias penių tramdytojas: „Berniuk mano, aš tave tuoj pamokysiu”... Fe! Ir skamba, ir atrodo tragiškai, tai neturi nieko bendra su sveiku seksualumu. Tokia porno teta atrodo dirbtinai ir vulgariai. Vaikinui kur kas malonesnė mergina, kuri nuoširdžiai juo domisi, neglumina dirbtiniu patosu ir pasirodymais.


Katitė


Seksualios striptizo šokėjos storapadžiais aukštakulniais įvaizdis seniai nebemadingas (niekada antraip ir nebuvo), guli pakastas beskonybės kapinėse. Vulgaru, negražu, visiškai neseksualu. Norisi atrodyti erotiškai? Juoda suknelė, nėriniuoti apatiniai ir aukštakulniai. Viskas. Tik tokiu atveju vyrui bus malonu ir įdomu tave nurengti. Ir nekils noras brukti tau už kelnaičių kupiūrą.


Girta radistė


Erotinės žinutės, kurias siuntinėji vaikinui padrąsinta alkoholio, primena sužeisto ruonio klyksmus. „Paimk mane!“, „Aš atvažiuoju!“, „Noriu tavęs ir mėsainio!“ – visa kvepia neviltimi ir liūdesiu, o ne seksualine magija. Įprastai tokių istorijų tragiška baigtis užprogramuota iš anksto: atvažiuoji pas vyrą, tvoksdama alkoholiu seksualiai aplaižai jam ausį ir, bandydama nutempti nuo kojų pėdkelnes, lūžti. Toks elgesys ne kaitina – jis nervina. Prisigėrei? Šok ant baro, lipdyk senį besmegenį rytą, apvemk draugės automobilį. O vyrus palik ramybėje.


Instamodelis


Gražu viskas, kas saikinga ir ką sudėtinga gauti. Todėl socialinių tinklų paskyros, kuriose yra tik atvirų nuotraukų, daugiau nieko, – nuo bo du. Na, įsivaizduok. Kalėdos. Po egle – kelios dovanos, suvyniotos į ryškiaspalvį popierių, o viena – išvyniota. Matai, kad ten – plaukų džiovintuvas. Rausvas, trijų režimų. Na, kurią dovaną griebsi pirmą? Tikrai ne džiovintuvą – juk aišku, kas jis ir koks jis. Taigi niekada neišvyniok savęs, dovanos, iki galo – tada ir būsi trokštama.


Žvėrių karalienė


Katinėlis, zuikutis – tai lietuvių liaudies pasakų personažai, o ne vyras, su kuriuo norėtųsi patirti orgazmą. Britų dienraštis The Sun, atlikęs skaitytojų apklausą, paskelbė: sentimentalūs kreipiniai – treti pagal antiseksualumą. Baisiau yra tik dvokiančios prakaituotos pažastys ir pasyvumas. Vadinkime daiktus tikraisiais vardais: zuikį – zuikiu, Joną – Jonu, o penį – peniu.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis