Kodėl susituokus intymus gyvenimas vyrą domina kur kas mažiau, nei anksčiau...

Kai kurių nuomone, po vestuvių seksas pamažu iš santykių išgaruoja.

Jei kas nors sudarytų sąrašą klausimų, į kuriuos vyras niekada teisingai neatsakytų, į laurus tikrai pretenduotų klausimas „Kodėl mes mažiau užsiimame seksu?“ Ir čia esmė – visai ne garsusis spaudas pase (kurio jau šimtas metų niekas nededa). Gali būti, kad tavo išrinktasis tiesiog...


nebeužsiciklina


Metams bėgant keičiasi net Vytauto Šiškausko dainos, tad santykiai – juo labiau. Kai jums, merginos, buvo šešiolika, jūs svajojote apie simpatingus garsius vyrukus, aukštąjį išsilavinimą, madingas rankines ir išpardavimus. O mūsų galvose sukosi vienintelė mintis – apie seksą. Paaugę apsidairėme aplink ir pastebėjome (kai kurie – su nuostaba), kad ir be jo laisvalaikiu galima dar daug kuo užsiimti. Todėl mano seni geri draugai Giedrius ir Ramunė ištisus laisvadienius leidžia žiūrėdami serialus. Kita porelė penktadieniais praktikuoja barhopingą (baras, alkoholio išprovokuoti nuotykiai – viskas įprastai vyksta nakties priedangoje). Trečia reguliariai lankosi koncertuose. Jie laimingi, nes išmoko derinti seksą su kitais malonumais. Tai – tarsi švediškas stalas viešbučiuose „viskas įskaičiuota“: iš pradžių norisi paragauti visko ir kuo daugiau, tačiau leisti visas atostogas restorane – kvaila. Jei jums su vyru vis dar įdomu kartu kaip per trečiąjį pasimatymą, tada nėra dėl ko nerimauti. Ir neverta savęs, draugių ir svarstyklių kankinti klausimu: „Kas ne taip?“ Viskas puiku! Mes jus mylime, gerbiame ir net regime erotinėse fantazijose per darbo susirinkimus.


dėl ko nors įsižeidė


Mus nuo vaikystės mokė, kad nuoskaudos gyvena paralelioje, moteriškoje, galaktikoje, todėl tikri vyrai apie jas tyli. Tačiau nuslėptą nepasitenkinimą atspindi ir seksas. Jo būna, nesisielok, tačiau kiek kitokio. Įsivaizduok, kad vietoj „Stiklių“ restorano atidarė kebabinę. Ir ten, ir ten parduoda maistą, bet atmosfera ne ta. Užtat yra patikimas būdas sužinoti, dėl ko vyras įsižeidė. Primink jam (ar sugalvok) situaciją, kai tu įsižeidei, tačiau neparodei, – tuoj pat pasipils atsakomoji tirada. Leisti vyrui išsikalbėti, tai – jau 99 proc. problemos sprendimo.


pagaliau atsipalaidavo


Prieš daugelį amžių seksas ir rizika buvo neišskiriami – juk jau rytoj vyras galėjo nebegrįžti iš medžioklės. O kas dabar? Mano geras pažįstamas, ištikimas vyras ir sėkmės sulaukęs startuperis Tomas, kartą pastebėjo: „Iki santuokos mes dar rizikuojame – o jei pasimatymas pasirodys esąs paskutinis... Po vestuvių viskas paprasčiau.“ Komfortiškomis sąlygomis noras daugintis dingsta – juokauju, greičiau atbunka. Kam ką nors daryti šiandien, jei galima atidėti iki rytojaus, porytdienos ar kai bus nuotaika?

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis