Iš vaikino sulaukiau nemalonios replikos dėl vaizdo TEN... Ar su manimi tikrai kažkas negerai?

Jūs klausiate, COSMO atsako!

Kartą vaikinas lovoje leptelėjo, esą tai, kad iki jo turėjau tikrai ne vieną, išduoda mano lytinės lūpos. Labai pasimečiau išgirdusi tokį komentarą. Tiesą sakant, niekada neapžiūrinėjau tos vietelės ir įdėmiau save tyrinėti pradėjau tik po jo žodžių. Dabar niekaip negaliu atsikratyti kompleksų dėl savo intymios vietelės.


Iš kur tokios mintys? Kaip turėtų atrodyti tobuli žandikauliai ir krūtys, mes palyginti greitai išsiaiškinome, tačiau apibūdinti auksinį moteriškų lytinių lūpų standartą dėl visai suprantamų priežasčių labai sunku. Pornopramonė su vieno tipo modeliais tik dar labiau pasunkino padėtį. Daugelis merginų iki šiol gyvena kankinamos abejonių: ar tikrai ten man viskas, kaip reikia? Egzistuoja visiškai neteisinga nuomonė, esą tamsios ir nukarusios lytinės lūpos sufleruoja apie audringą seksualinę praeitį, o štai rausvos ir mažos lūpos liudijančios menką aktyvumą. Iš tokių vargšių moterų kompleksų nemenkai uždirbo plastinė kosmetologija – labioplastika (lytinių lūpų korekcija) išgyveno tikrą bumą.


O kaip yra iš tiesų? Gali atsipalaiduoti – pirminiai lytiniai požymiai tikrai neišduos, ar esi nepasotinama kaip Samanta iš „Sekso ir miesto“, ar užkietėjusi dorovės sergėtoja. Lytinių lūpų sandara ir forma visiškai priklauso nuo tavo DNR ir gali šiek tiek keistis lytinio brendimo metu – priklausomai nuo testosterono gamybos intensyvumo. Kuo daugiau šio hormono buvo tavo organizme paauglystėje, tuo labiau plaukuoti tavo lytiniai organai ir tuo tamsesnė jų spalva. Beje, aptariamą mitą palyginti lengva paaiškinti: moterys, kurių testosterono lygis yra aukštas (ir pigmentacija tamsesnė), iš tiesų linkusios užsiimti seksu dažniau nei kitos. Tačiau faktas, kad tavo erotinis potencialas yra didesnis, visiškai negarantuoja audringo intymaus gyvenimo.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis