Atvira dominantės išpažintis: atradau šį malonumą jau brandžiame amžiuje, išgyvenusi skyrybas

Kartą teko kalbinti vieną vyresnio amžiaus svingerių porą – jam buvo arti penkiasdešimties, jai – panašiai. Tą kartą jie pasakojo svingeriauti pradėję maždaug po 20 kartu praleistų metų. Šiek tiek nustebino faktas, kad seksualinių pokyčių iniciatorė buvo moteris, tačiau galbūt tame nėra nieko keisto, juk sakoma, kad su amžiumi vyrai ir moterys seksualine prasme susikeičia vaidmenimis – vyrų seksualinis aktyvumas ima slopti, o moterys priešingai – atranda savo kūną ir tikrąjį pasitenkinimą.

Minėtoji pora buvo įsitikinusi, kad rimtesnius seksualinius eksperimentus galima pradėti tik sulaukus brandaus amžiaus, kuomet turi patirties, priimi save tokį, koks esi ir žinai, ko gyvenime nori. Tos pačios nuomonės laikosi ir mūsų kolegų, portalo Cosmopolitan.ru kalbinta Aliona – 44 m. mažai žinomos grupės solistė, kuri po sunkių skyrybų atrado BDSM (išvertus iš anglų k. – dominavimo ir nuolankumo, sadizmo ir mazochizmo) pasaulį.

„Su BDSM susidūriau atsitiktinai. Išsiskyriau, jaučiausi labai nelaiminga. Pragyvenome šešerius metus, o kai viskas baigėsi, nežinojau, ką toliau daryti. Užuot sėdėjus namuose ir laižiusis žaizdas, pradėjau naršyti po pažinčių puslapį. Žodis po žodžio, ir štai aš jau svečiuose pas vyrą, už lango tamsu, o jis staiga klupdo mane ant kelių.

Sakau atvirai – nieko panašaus mano gyvenime nebuvo. Nenakvodavau pas nepažįstamus vyrus, ničnieko nežinojau apie BDSM. Tai buvo neįprasta. Nežinojau, ką daryti vaidinant sceną (šiuo terminu dažnai vadina dominuojančio ir paklūstančio partnerių veiksmus), bet man tai patiko. Buvau blaivi, viskas vyko mano noru, man patiko šis vaidmenų žaidimas.

Vėliau supratau, kad tas žmogus daug ką darė neteisingai, suteikė skausmą, kai jo neturėjo būti, prastai mokėjo techniką. Bet visa tai – smulkmenos.

Per ateinančius ketverius metus blaškiausi: tai grįždavau prie „vanilinio sekso“ (švelnus, įprastas mylėjimasis), tai vėl atsiduodavau BDSM pagundai, kuri labai jaudino ir traukė. Ne visiems mano partneriams patikdavo toks sekso pobūdis, galbūt jie nejaukiai jausdavo, galbūt tiesiog BDSM priimtinas ne kiekvienam. Vėliau mano gyvenime atsirado žmogus, kuris išmokė daugelio subtilybių, tuomet supratau, kad noriu sujungti tai su dainavimu. Kartą dainavau, kol mano kūnu šliaužiojo tikros gyvatės.

Laikui bėgant pradėjau dalyvauti BDSM vakarėliuose. Man patikdavo pradėti sceną būnant paklūstančiąja, o vėliau pereiti į dominuojančiosios vaidmenį. Tiesa, žmonės dažniau mane laikydavo dominuojančia, nes nesu jauna mergina ir efektingai atrodau. Viskas priklauso nuo mano vaidmens ir partnerio tipo, BDSM pasaulyje aš lyg biseksualė, galiu įkūnyti abu vaidmenis.

Panorau iš to gyventi, tik buvo baugu, juk ateidavo ir nepažįstamų žmonių. Dabar dirbu atitinkamame klube, periodiškai vedu sesijas. Šios srities profesionalu gali tapti valdingas žmogus, kuriam daugiau nei 30 m. galima ir anksčiau, bet tokių mažai, vis tik tam reikia patirties, gebėjimo pasikrauti nuo kitų, laki fantazija ir naujos idėjos. Reikia žinoti visas saugumo taisykles, emocionalius intarpus, būti brandžiam ir turinčiam pusiausvyrą žmogui. Be to, norint būti gera dominante, reikia puikiai išmanyti paklūstančiojo vaidmenį.

Turėjau įvairių vyrų. Dabar susitikinėju su jaunu vyru, jis dominuoja, mes nuolat ieškome, kaip pagerinti santykius. Nors jis jaunas, tarp mūsų stipri fizinė trauka, kartais keičiamės vaidmenimis. Dauguma partnerių laikui bėgant vienas nuo kito pavargsta, tai visiškai natūralu. Norėčiau padėti poroms sužinoti naujų dalykų, suteikti santykiams šviežumo. Tai galima padaryti, pasitelkus BDSM technikų. Nežinau, ar visuomenė pripažins šiuos žaidimus, bet jei namų šeimininkė iš Londono sugebėjo apie tai parašyti vaizduotę jaudinančių knygų, turbūt verta pabandyti.“

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis