5 būdai, kaip įpūsti aistros seksualiniams santykiams su mylimuoju

Nuolatiniai santykiai – tai komfortas ir... galimybė nuspėti, kas bus rytoj. Tačiau ar jūs būtumėte drauge penkerius, ar dešimt metų, atgaivinti jausmus būtina ir reikia.

Skirk jam pasimatymą

Tu nė neįsivaizduoji, kaip vyrui patinka matyti, kad kiti geidžia to, kas priklauso jam. Jam taip pat patinka žinoti, kad tu dėl jo stengiesi. Leisk jam akies krašteliu pamatyti, kad šio vakaro judviejų pasimatymui vilkėsi pačius seksualiausius savo apatinius. O gal pasinaudok senu geru triuku ir juos palik namuose?


Neslėpk, kai jo geidi

Vyrams patinka girdėti tavo seksualias mintis. Jie patys apie seksą pagalvoja labai dažnai, todėl žinoti, kad jūsų mintys tuo metu sutampa, yra jėga. Jei nusiųsi žinutę “Kad tu žinotum, ką esu suplanavusi padaryti su tavimi šį vakarą...”, jo širdis pradės plakti dvigubai greičiau.


Žaisk su juo netikėtais momentais

Rask momentų seksualinei įtampai sustiprinti. Švelniai perbrauk ranka jam per šlaunį po stalu. Kyštelėk ranką į užpakalinę kišenę ir švelniai spustelėk.


Nebijok išmėginti ką nors nauja

Dauguma vyrų mielai kilstelėtų seksą į naują lygį, tačiau vengia apie tai užsiminti – bijo tavo reakcijos. Nebūtina temptis jo į sekso parduotuvę (kita vertus, jei nori – kodėl gi ne?). Pakaks apsilankyti internetinėje tokių prekių parduotuvėje, išsirinkti ką nors įdomaus ir parodyti jam: “Mielai išmėginčiau tai su tavimi.” Žodžiu, siųsk ženklą, kad su tavimi galima laisvai dalintis erotinėmis fantazijomis.


Leisk jam žinoti: jis – geriausias

Vyro seksualinis pasitenkinimas labai stipriai susijęs su tuo, kiek geidžiamas jis jaučiasi. Tad neslėpk, kad jo glamonės tave jaudina labiau nei kas nors kita. 

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis