5 nerimą keliantys ženklai, kad jis jau dairosi į šoną...

Įtarimai jau kirba tavo galvoje? Štai 5 ženklai apie galimą jo neištikimybę, kuriuos mums pasufleravo patys vyrai!

Jis tapo nebe toks iniciatyvus ir išradingas lovoje.

Kodėl tai turi kelti nerimą? Be abejo, kalbame apie tą atvejį, kai iki tol mielai į seksperimentus leidęsis vyras staiga kardinaliai pasikeičia. Juk per naktį drovuoliu doruoliu netampama. Deja, vyrai dažnai išduoda savo moteris norėdami išmėginti su kitomis tai, ko neranda įprastiniame meniu. 


Jis su tavimi susitinka tik tavo namuose. Tik tavo namuose. 

Kodėl tai turi kelti nerimą? Gali būti, kad jo namuose gausu įkalčių apie ten besilankiusias kitas moteris. Nori įsitikinti, kad taip nėra? Nustebink jį netikėtu vizitu. 


Jis pradėjo kur kas mažiau reikštis per feisbuką ir instagramą.

Kodėl tai kelia nerimą? Anksčiau socialiniuose tinkluose vyrukas mielai dalijosi mintimis ir įvykiais, o dabar staiga – tyla? Patikrink jo draugų įrašus ir nuotraukas – gali būti, kad pamatysi ar sužinosi tai, kas tau net labai nepatiks. Tokiu atveju siūlome kuo greičiau su juo atsisveikinti. 


Jis tave vadina tik kvailu mažybiniu vardu.

Kodėl tai kelia nerimą? Vaikinas tave vadina „mažule“, bet kreipiasi ir vardu? Viskas gerai. Kas kita, jei nuolat tave šaukia tuo pačiu mažybiniu vardu. Gali būti, kad jis taip tiesiog mėgina nesusipainioti tarp visų savo “mažulių”.


Jis daugiau nebekviečia tavęs susitikti su savo kompanija.

Kodėl tai kelia nerimą? Tai gali reikšti, kad vaikino draugai žino apie jo neištikimybę. Ir gali netyčia išsiduoti. Vadinasi, niekšelis tiesiog ėmėsi atsargumo priemonių. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis