Santykiai puikūs, tačiau vaikinui nebejaučiu jokio jaudulio

Situacija, į kurią gali papulti kiekviena: jausmai yra, tačiau intymūs santykiai visiškai nebetraukia.

Draugauju ir gyvenu su vaikinu beveik metus. Puoselėju jam stiprių jausmų, tikrai įsivaizduoju jį kaip būsimą savo vyrą, tačiau kai pradeda glamonėti, bučiuoti, nebejaučiu jokio jaudulio, bandau visais įmanomais būdais išvengti suartėjimo. Žinoma, jis tai pastebėjo. Klausinėja, kodėl nebenoriu su juo mylėtis, o aš nežinau, ką atsakyti. Kaip paaiškinti, kad seksas su juo nebekelia jokio malonumo, tačiau jo neprarasti, nepastūmėti jo į kitos glėbį? Beje, su juo mylėdamasi retai jaučiu orgazmą – gal čia dėl to?


Skaudi tema kiekvienam žmogui, ypač vyrui. Gali būti daugybė priežasčių, kodėl nebejauti seksualinio potraukio. Iš pradžių visada drugeliai skraido, bet ilgainiui santykiai įgyja rutinos požymių ir t. t. Tokiu atveju abu partneriai turėtų pasistengti.


Gal pabandykite kaip santykių pradžioje kviesti vienas kitą į pasimatymus, kitaip paįvairinti bendravimą. Tačiau faktas: be normalaus sekso nieko gera nebus. Kada nors vis tiek viskas baigsis prastai. Nebent atsisakytum savo poreikių dėl to, kad neprarastum vyro. Tikrai to nori? Juk seksas – ne tik iškrova, bet ir itin reikšminga dviejų žmonių susiliejimo energija.

Jei potraukio nebėra, kažkas negerai. Greičiausia net pati žinai priežastį, bet bijai ją pripažinti. Turi būti su juo atvira. Kartais taip nutinka. Ir neprivalai gyventi kito žmogaus gyvenimo, nes turi tik vieną, tad turėtum būti su tuo, su kuriuo visais atvejais jaustumeisi gerai.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis