Intymios merginų išpažintys: dariau tai, apie ką garsiai gėda prisipažinti

Prisiminus man iki šiol rausta žandai ir aš pati nesuprantu, kaip tuomet galėjau būti tokia kvaiša. Buvau vos sulaukusi pilnametystės, kuomet sesuo išsiskyrė su savo ilgamečiu draugu. Kartą besilinksmindama mieste sutikau ir jį, pakviečiau prisijungti prie mūsų kompanijos. Tą vakarą buvo pernelyg daug alkoholio ir ruošiantis skirstytis po namus, jis pasiūlė dar pratęsti vakarėlį pas jį. Bučiuotis pradėjome dar važiuodami taksi, taigi aišku, kuo viskas baigėsi. Iš ryto prabudau skaudančia galva ir panikoje - kaip galėjau taip pasielgti su sese, kuri vis dar mylėjo šį vyrą? Su tuo vaikinu šio incidento net neaptarėme, tiesiog apsirengiau ir be žodžių išėjau. Blogiausia, kad praėjus metams jiedu su mano sese vėl susiėjo, o kiekviena šeimyninė šventė man virto tikru išbandymu.


Su draugu nusprendėme paeksperimentuoti lovoje. Jis visuomet norėjo išbandyti analinį seksą, o man buvo smalsu, bet ne taip stipriai, kad aklai tam ryžčiausi. Galiausiai radome kompromisą - pirmiausia išbandome su juo (naudojant pirštą), o jau tuomet pabandysime iš su manimi. Pabandėme. Paradoksalu tai, kad man absoliučiai nepatiko ir netgi buvo nemalonu, o draugui priešingai! Dabar mūsų meilės žaidimai nuolatos paįvairinami prostatos masažu.


Tikiuosi mano istorija bus pamoka visoms merginoms - niekada, absoliučiai niekada aklai nepasitikėkite savo vaikinais ir santykiais, nes negali žinoti, kada meilė išgaruos ir kaip buvęs nuspręs atkeršyti. Išsiskyrėme mes tikrai ne gražiuoju, nes paaiškėjo, kad maniškis suko romanėlį su kita. Buvo daug ašarų, daug santykių aiškinimosi ir purvo pylimo. Galiausiai jis pareiškė, kad susirado kitą, nes aš bloga lovoje. Baisiausia, kad kartą leidau jam filmuoti mūsų seksą ir tas įrašas liko jo telefone. Kai susiradau naują vaikiną, mano mielas eksas atsiuntė jam šį video ir parašė: „tikiuosi išmokysi ją ko nors naujo“.


Kai išsiskyriau su savo draugu, nusprendžiau jam atkeršyti ir įsivilioti į lovą jo geriausią draugą. Pati likau kvailės vietoje, nes, pasirodo, tas draugas apie viską papasakojo mano buvusiam vaikinui ir gavo iš jo „leidimą“ su manimi pasilinksminti.


Po trijų metų draugystės pajutau, kad santykiai kažkaip atšalo, sužadėtinis rodo kur kas mažiau dėmesio nei anksčiau, seksas taip pat pasidarė nuobodus. Tuomet sugalvojau planą, kaip sukelti savo antrajai pusei pavydą ir paskatinti jį susiimti. Internetu užsisakiau puokštę gėlių, kurią man turėjo pristatyti į namus, atseit nuo slapto gerbėjo. Viskas praėjo pagal planą, mačiau, kaip vaikino akys net žybčioti pradėjo iš nerimo. Bet planas žlugo su trenksmu, kuomet po kelių dienų reikėjo internetu sumokėti už kelionę. Prisijungiau prie savo banko sistemos, tuo metu kažkas paskambino ir paprašiau vaikino, kad jis pabaigtų mokėjimą. Net mintis nekilo, kad tiesiai prieš jo nosį buvo visa mano mokėjimų išklotinė, kurioje aiškiai matėsi pavedimas gėlių studijai už puokštės pristatymą. Buvo siaubingai gėda, bet, regis, mano dabartinis vyras susiprato, kad jeigu jau aš pasiryžau tokiems desperatiškiems veiksmams, vadinasi jam metas susiimti.


Esi išgyvenusi kažką panašaus, o gal visai kitokio, bet iki šiol žandai rausta prisiminusi? Pasidalink savo istorija su COSMO!

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis