Kaip subtiliai vyrui parodyti, ko nori iš jo lovoje

Ir iš kur tiems vyrams suprasti, ko gi mes norime?

Taip jau yra: intymiuose reikaluose merginos įprastai stengiasi labiau, nei vyrai. Pastarieji, deja, pernelyg dažnai gerai apie save galvoja. Iš dalies kaltinti galime pačios save: taip saugome trapų vyrišką ego, kad apsimetinėjame ir netgi imituojame svaiginančius orgazmus! Ir iš kur tiems vyrams suprasti, ko gi mes norime?


Elgtis tokioje delikačioje situacijoje reikia apdariai. Pateik viską taip, kad jis nė nesuprastų ką tik sulaukęs kritikos.


Tiesiog parodyk

Vyrai kartais nesupranta, kad moterys labai skirtingos ne tik gyvenime, bet ir lovoje. Tai, kas patiko vienai, nebūtinai tiks kitai. Jei nori mėgautis intymiais malonumais be apsimetinėjimų, kito kelio nėra – tik aiškiai parodyti, kaip elgtis su tavo kūnu. Nejauku apie tai kalbėti? Ką gi, imk jo ranką ir parodyk, kaip tave liesti. Tiesiog paklausk: „Ar galėtum taip daryti? Man tai labai patinka.“


Užbėk įvykiams už akių

Lovoje jis kala kaip pneumatinis plaktukas. O gal priešingai – juda taip vangiai, kad norisi užmigti? Netepk gumos ir nukreipk jį tinkama linkme. Į kritiką vyrai reaguoja jautriai, todėl imkis priešingos taktikos: nekritikuok, o padrąsink, kai jis daro tai, kas tau patinka. Pageidautum nešvankesnių kalbų? Kai vaikinas ką nors panašaus pasakys, pastebėk: „Mmm, man patinka, kai tu taip kalbi. Tai mane užveda.” Gali būti tikra: vyrų lokatoriai fiksuoja kiekvieną pagiriamąjį žodį.


Nustok vaidinti

Kuo ilgiau apsimetinėsi, tuo stipriau jis bus įsitikinęs savo gerumu lovoje. Tad aimanas palik toms akimirkoms, kada jo glamonės ir veiksmai tave tikrai jaudina. P.S. dabar pats metas vėl pažvelgti į pirmą ir antrą punktą.


Padrąsink jį po sekso

Įsivaizduokime, kad planas suveikė ir jis viską padarė tiesiog tobulai. Nori, kad tai tęstųsi ir toliau? Tuomet užtvirtink tai, ką jis jau išmoko! Erotiška žinutė bus pats tas: „Nuo pat ryto esu susijaudinusi... Noriu pakartoti“. Niekada nenuvertink vyriško ego. Tokie žodžiai paglostys jam savimeilę ir įkvėps imtis naujų žygių.


Kalbėk apie seksą net tada, kai juo neužsiimate

Paradoksalu, tačiau apie tai, ko nori lovoje, geriausia kalbėti tada, kai esate kuo toliau nuo miegamojo. Tarkim, kur nors einate, ir jis tave apkabina per liemenį. „Man patinka, kai taip tvirtai mane suimi, – nusišypsok. – Ypač lovoje.” Gali būti tikra: kai tik atsidursite lovoje, jis tikrai imsis iniciatyvos.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis