Vyrams depiliaciją atliekanti mergina: esu mačiusi įvairiausių dalykų

„Būdama 18 metų tikrai nebūčiau pagalvojusi, kaip dažnai man teks depiliuoti sėklides“ – juokiasi Los Andžele gyvenanti ir savo grožio studiją turinti 25 metų mergina, nepanorusi viešai atskleisti savo tapatybės. Smalsu sužinoti, kaip šis darbas atrodo iš arčiau? Kviečiame paskaityti!

Sulaukusi 18-os apsigyvenau Los Andžele. Nusprendžiau tapti profesionalia depiliuotoja. Mano mama buvo kosmetologė, šį bei tą apie tokį darbą nutuokiau, o Los Andžele – didžiulė būsimų žvaigždučių ir savo išvaizdą garbinančių žmonių koncentracija. Dabar mano depiliavimo verslas klesti: nuolat kam nors prireikia krūtinės, veido ar sėdmenų depiliacijos. Tačiau būdama 18-os nė nenutuokiau, kad dažniausia man teks depiliuoti... sėklides.


Vyriškumo šturmas


Puikiai pamenu, kai pirmą kartą į mano kabinetą įžengė vyriškis. Taip nustėrau, kad vaizdas ėmė lietis – tikrai nekoks jausmas suvokus, jog karštą vašką teks tepti ant didžiausių vyro brangenybių. Man buvo 19, o klientui – apie 40. Jis buvo panašus į puritonišką buhalterį: švariai nusiskutęs, pedantiškai išlygintais drabužiais. Iškart supratau: jo intymi vietelė turi atrodyti taip pat nepriekaištingai.


Visa mano patirtis depiliuojant vyrų genitalijas buvo kosmetologų mokykloje matytas trumpas vaizdo klipas, o šios delikačios procedūros įgūdžių galima įgyti tik praktiškai. Taigi po mano atliktos depiliacijos buhalterio riešutėliai buvo skaisčiai raudonos spalvos. Nudyriau jam mažiausia vieną odos sluoksnį, jis tikrai keletą dienų šlubčiojo, tačiau neišgirdau iš jo nė menkiausio nusiskundimo. Labiau savimi ėmiau pasitikėti apravėjusi dar kelis vyrus.


Po metų pradėjau dirbti visiškai naujame grožio salone, kuris teikė paslaugas ir vyrams, ir moterims. Savininkams pasakiau, kad esu patyrusi vyrų depiliuotoja. Atrodė, nekaltas melas, bet per jį visus vyriškosios lyties klientus tiesiu taikymu ėmė siųsti man. O jie plūste plūdo! Manau, jiems imponavo reklama – į saloną, kuris skelbiasi teikiąs depiliacijos paslaugas ir vyrams, ir moterims, jaukiau ateiti, neatrodo, kad prašai tik moterims skirtos procedūros.


Dauguma tokių procedūrų pageidaujančių vaikinų – tradicinės orientacijos, pasiturintys ir gražūs. Kartais įvedu jų vardus bei pavardes į Google ir sužinau: jie – žinomi pramogų verslo atstovai arba teisininkai. Dažniausia būna vedę ir turi vaikų.


Vienas mylimiausių mano klientų – toks gražuolis italas: turtingas, šiek tiek pasipūtęs ir mėgstantis flirtuoti. Pirmiausia šalinu jam krūtinės plaukelius, tad paduodu jam nedidelį rankšluostį intymiai vietai prisidengti, bet jis visada tą rankšluostėlį padeda į šalį ir guli sau visu gražumu rodydamas savo turtus. Jis puikiai žino: gamtos yra dosniai apdovanotas, be galo seksualus. Ir akivaizdžiai tuo mėgaudamasis mane erzina. Gaila, kad tas italas turi merginą. Lieka tik viltis, kad vieną dieną jie išsiskirs, kai jis pagaliau supras: tobula jo moteris – ta, kuri visą laiką savo veidą slėpė jo tarpkojy.


Dalyvavimas būtinas


Vyro intymią vietelę depiliuoti kur kas sudėtingiau negu moters. Merginai pakanka tiesiog atsigulti ir prasižergti, o vyrukas turi man padėti: prilaikyti varpą, kad ši nesipainiotų tepant brangenybes vašku, ir ištempti sėklidžių odą.


Neseniai pas mane apsilankė tipiškas naujokas: maždaug 35-erių, simpatingas, paprastais drabužiais. Praminiau jį Konversu, nes avėjo tos kompanijos sportinius batelius. Jis įdėmiai klausėsi kiekvieno mano žodžio, kol aiškinau, ką ir kaip turės daryti. Mačiau, kaip jo kaktą išmušė smulkučiai prakaito lašeliai. Jis taip nervinosi, kad nieko nejuto, kai paliečiau jo penį demonstruodama, kaip jį reikia prilaikyti, – o aš tikrai patraukli!


Konversas šiek tiek atsipalaidavo tik tada, kai pradėjau šalinti plaukelius aplink sėklides – ta vieta nėra tokia jautri ir skausminga. Paklaustas, ar turi merginą, jis atšovė: „Žinoma! Nejau tai daryčiau, jei manęs neverstų moteris?“ Vaikinai dažnai apsimeta, esą depiliuotis juos verčiančios moterys, tačiau man atrodo, kad juos čia atveda smalsumas, o grįžta jie dėl švarios ir lygios odos pojūčio.


„Nesijaudinkit, – patikinau jį. – Visi mano klientai tvirtina, kad ši procedūra verta pastangų.“ Manau, svarbu naujokams pasakyti, kad pas mane ateina daugybė kitų vyrukų, – tada jie nesijaus nejaukiai ir nemanys esantys vienetiniai egzemplioriai.


Nors ir drąsinau jį, o oro kondicionierius dūzgė visu pajėgumu, vaikinas nesiliovė prakaitavęs, kai nuplėšiau pirmąją juostelę nuo jo riešutėlių. Visas jo kūnas smarkiai įsitempė. Kita juostelė tikriausiai buvo dar skausmingesnė, nes jis nesavu balsu suriko: „Po galais!“ Kitoje patalpoje sėdėjusi moteris pradėjo juoktis ir riktelėjo atgal: „Nagi, juk tai vieni juokai!“


Tas vaikinas daugiau neišleido nė garso, tačiau dauguma vyrų – visiški kūdikiai. Vienas nuolatinis klientas, tikrai nepanašus į gležną būtybę – greičiau jau į gerai įrudusį raumenų kalną, ištisai dejuoja: „Man reikia pertraukos, man reikia pertraukos!“ Neiškentęs atsistoja ir isteriškai vaikštinėja po kambarį kone apsipylęs ašaromis. Pirmą kartą į tokį jo elgesį reagavau ganėtinai santūriai, tačiau dabar mane tai erzina, nes jo depiliavimo procedūra trunka visą amžinybę.


Praėjus kelioms dienoms nuo pirmojo apsilankymo, gavau iš Konverso elektroninį laišką: „Esu jums labai dėkingas. Oda išties pasidarė lygi ir švelni. Tikrai apsilankysiu dar kartą.“


Sudėtingas klausimas


Puikiai žinau, kas tave domina: ar būna, kad vaikinai susijaudina? Na, ganėtinai retai. Bet turiu pripažinti: geriau, kai klientas truputėlį susijaudinęs. Sėklidžių oda tada išsitempia, ir kur kas lengviau tepti vašką. Savaime suprantama, klientams to niekada nesakau – nenoriu, kad jie klaidingai mane suprastų.


Deja, dalis lankytojų pamiršta padoraus elgesio su merginomis taisykles. Maždaug ketvirtadalis jų yra keistuoliai, kuriuos domina šis tas daugiau negu tik puoselėti kūną. Atpažįstu šiuos bjaurius tipus vos tik įžengia pro duris. Jei vaikinas susivėlęs arba apžėlęs, žinau, kad ir apatinę kūno dalį puoselėti jam nelabai rūpi. Vyrukai netvarkingais drabužiais irgi kelia įtarimų. Pati pasvarstyk: vyras, kuris rūpinasi savo intymiais plotais, turėtų daug dėmesio skirti visai savo išvaizdai.


Praėjusį mėnesį pas mane lankėsi tikriausia pats nemaloniausias klientas: vidutinio amžiaus nutukęs barzdyla. Puikiai jį įsivaizduoju besitrinantį apie pornografinių žurnalų stendą. Pradėjusi įprastinę depiliacijos vašku procedūrą ėmiau žiaukčioti, nes vyriškis į saloną atėjo nežinia kiek laiko nesiprausęs. Maža to, jo kareivėlis iškart pradėjo saliutuoti! Taip, varpa ne tiesiog truputį sustandėjo – įvyko visiška erekcija.


Buvau tam pasirengusi, tačiau beveik praradau savitvardą, kai jis ėmė savo daikčiuką glamonėti. Tipine masturbacija to nepavadinčiau – jis ėmė trinti ir spusčioti varpos galvutę. Atlošė galvą, jo veidas spindėjo palaima. Norėjau dingti iš kabineto, bet tuoj pat užvarvinau vaško ir be jokių ceremonijų nuplėšiau juostelę.


Deja, jo tai nė kiek nesutrikdė. Tiesą sakant, kai liepiau jam savo įnagį patraukti į šalį, jis pažvelgė man tiesiai į akis ir kimiu balsu tarė: „Juk žinai, mažute, bus kur kas paprasčiau, jei tai padarysi tu.“ Savaime suprantama, atsisakiau.


Tikriausiai manai, kad pasielgiau kaip kvailė neišgrūdusi jo pro duris. Jei atvirai, priversta stebėti jo erekciją pamaniau: tegul jis už tai man bent sumoka. Kad ir kaip būčiau norėjusi visiems laikams subjauroti jo grožybes ištirpintu vašku, negalėjau rizikuoti – o jei jis paduos mane į teismą? Tiesa, tai dar ne visi nemalonumai: kai tam bjauriam tipui pagaliau išsinešdinus ėmiau tvarkyti kabinetą ir pakėliau numestą jo rankšluostį, oi kaip pasišlykštėjau – jis buvo drėgnas ir lipnus.


Vyrai ir vaškas 


Kiekviename darbe yra ir gera, ir bloga, tačiau manasis bent jau neblogai mokamas. Atlikdama depiliaciją vyrams uždirbu kur kas daugiau, negu dirbant kurį nors kitą tokios pat kvalifikacijos darbą. Be to, mano klientų vis gausėja.


Kad ir kaip būtų neįtikima, nė vienam vaikinų, su kuriais susitikinėjau, mano gyvenimo šaltinis nekėlė jokių problemų. Tačiau šiuo metu draugauju su vaikinu, kuris kelnėse slepia krūmynus ir neleidžia man jų apgenėti. Draugas tvirtina, neva jo oda itin jautri, tačiau aš manau, kad jis tiesiog bijo.


Dėl daugybės priežasčių tikiuosi, kad netrukus vyrams depiliuotis bus lygiai taip pat įprasta ir normalu kaip moterims. Tikrai nuoširdžiai manau: vieną dieną taip ir bus. Beveik visi mano klientai užkimba už šios procedūros ir kas mėnesį grįžta atgal. Daugelis jų – patrauklūs ir itin mandagūs. Beje, dar moka ir labai daug arbatpinigių – atleiskit, moterys, bet vyrai jų palieka kur kas daugiau negu jūs.


37 % COSMO apklaustų skaitytojų savo vaikinų nieko neragina depiliuoti, 38 % kalbina šalinti pažastų, 18 % – intymiųjų plotų, 1 % – krūtinės plaukus. 6 % norėtų, kad jie depiliuotų viską.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis