3 ženklai, kad lovoje tu tikrai gera

Viskas kur kas paprasčiau, nei mes pačios kartais įsivaizduojame

Kompleksuoju, kad lovoje turiu nepakankamai patirties ir negaliu savo vaikinui duoti to, ko jis galbūt norėtų. Man 24 metai, dabartinis mano draugas keliais metais vyresnis. Akivaizdu, kad lovoje jis už mane labiau patyręs – man vis dar būna įvairių pirmų kartų, o jis, panašu, visa tai jau bandęs. Bijau, kad jam su manimi tiesiog neįdomu.


Štai tokį laišką gavome iš mūsų skaitytojos. Iš vienos pusės suprantame – mes visos norime būti nepakartojamos, geresnės už visas jo buvusias. Iš kitos pusės tai visiškas absurdas, juk su jo buvusiomis tu nemiegojai, tad ir lygintis nėra kaip.


Prieš keletą metų vienoje COSMO apklausoje vyrų klausėme, ką jie rinktųsi – seksualinės patirties mažiau turinčią, ar seksualinės patirties daugiau turinčią merginą. Rezultatai mums buvo labai netikėti: ilgalaikių santykių perspektyvoje didžioji dalis vyrų pasirinko pirmąjį variantą, o vienos nakties nuotykiui – antrąjį variantą.


Tad galime tave užtikrinti: vyrai šiuo klausimu nerimauja lygiai taip pat, kaip ir tu. Nesuka sau galvos tik tie, kurių pasitikėjimas savimi šoktelėjęs aukščiau ribų, o iš tokių, kaip taisyklė, lovoje nieko gero ir nebūna. Tad norėti mylimo žmogaus akyse būti pačia geriausia visiškai normalu. Belieka atsakyti į klausimą, kas vyrų akimis yra gera lovoje?


O čia viskas kur kas paprasčiau, nei mes pačios kartais įsivaizduojame. Nes geras seksas vyrų akimis – tai visai ne akrobatiniai triukai ir penkiasdešimt kamasutros pozų per vieną naktį. Geras seksas – tai mokėjimas mėgautis.


3 ženklai, kad lovoje tu tikrai gera


Tu nebijai gundyti. Vyrai dievina savo jausmų ir seksualumo nebijančias merginas, kurios pačios pasiima tai, ko nori. Drąsiai rodančios savo geismą neabejotinai laimi prieš tas, kurios amžinai laukia iniciatyvos iš vyro pusės. Ir tam nereikia jokių ypatingų gabumų!


Tik įsivaizduok, kaip gundančiai atrodo seksualiai it katė nugarą išrietusi mergina, žvilgsniu kviečianti su ja pažaisti... O juk tai ne kas kita, kaip elementari šuniuko poza! Ta pati standartinė poza gali būti labai intriguojanti ir įvairi, tad nereikia išradinėti dviračio. Šiuo atveju svarbiausias tavo įsijautimas ir rodoma emocija. 


Tu noriai bandai. Kuo atviresnė naujiems dalykams esi, tuo daugiau galimų malonumų sau ir savo partneriui atveri. Tik bandydama ir eksperimentuodama atrasi tai, kas tave labiausiai jaudina, praplėsi judviejų seksualinio gyvenimo ribas ir įneši šiek tiek daugiau pikantiškumo.


Kartu su savo mylimuoju (kiekvienas atskirai) sudarykite seksualinių fantazijų sąrašus ir prie kiekvieno noro iš karto pasižymėkite po savo atsakymą: taip – jei tikrai norite tai išbandyti, ne – jei tai jums visai nepriimtina ir galbūt – jei kol kas nedrįstate, bet ateityje... Apsikeiskite sąrašais ir pamatysi, kad net ir tavo slapčiausios fantazijos, apie kurias niekuomet garsiai nekalbėjai, gali virsti realybe.


Tu nesivaržai kalbėti apie seksą. Apie tai, kur ir kaip tave liesti. Apie tai, kas tau suteikia didžiausią malonumą. Apie tai, kas šiuo metu kirba tavo seksualinėse svajonėse ir kaip jis galėtų jas įgyvendinti. Šiek tiek purvinų pokalbių tik pakutens jos fantaziją!


Geras seksas prasideda nuo mokėjimo įaudrinti fantaziją, o kas geriau įkaitins, nei į ausį pašnibždėta Aš noriu paimti jį į burną. Gali būti tikra – tą akimirką tu jam tikrai būsi pati geriausia ir nepamirštama. 

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis