Jo nuomonė: sunkiai paaiškinami dalykai, kurie prie tavęs traukia vyrus

(2)

Moterys klaidingai įsivaizduoja, kad vyrus traukia tik grožis. Jei nesi aklas, tikrai pamatysi gilią iškirptę ar riestą subiniuką, bet visa tai tėra momentinė trauka, seksas. O aš kalbu apie tuos nepaaiškinamus dalykus, dėl kurių vyrai pameta galvą.

Nei krūtinės, nei sėdynės, bet vyrus ji traukia kaip magnetas! Žiūri ir niekaip negali suprasti: kuo ta mergina ypatinga? Atsakymas labai paprastas: ji – su cinkeliu. Deja, kur kas sudėtingiau pasakyti, kas yra tas cinkelis, kokia jo esmė ir ką reikia daryti, kad jo turėtum.


Man cinkelis – tai toks sunkiai suvokiamas pranašumas, kurio neįmanoma nei apibrėžti, nei suklasifikuoti. Jis suteikia gerą nuotaiką, priverčia nuoširdžiai nusišypsoti ar netgi pasitempti, nuspalvina pilką kasdienybę ir pakylėja. Moteris su cinkeliu turi kokių nors gal iš pirmo žvilgsnio ir ne itin pastebimų savybių, kurios kaip magnetas pritraukia kitus. Beje, ir patys cinkeliai būna skirtingi: universalūs pritraukia būrius gerbėjų, o asmeninius pastebi tik vienas kitas.


Asmeninis cinkelis


Kai vyrų kompanijoje kalba pasisuka apie merginas su cinkeliu, vyriškas konkretumas išgaruoja – kiekvienas pradeda pasakoti savo istoriją, ima pristatinėti savo versiją. Vienas negali atsidžiaugti, kad jo mergina geba japoniškai miauksėti (pasirodo, japonų katės sako ne „miau miau“, o kažką panašaus į „nia nia“), kitas ploja katučių džiaugdamasis, kad sutiko merginą, kuri vairuoja kaip tikra ralistė, trečias sako tirpstąs, kai jo išrinktoji ko nors prašydama koketiškai pamerkia akį, o ketvirtas, atrodo, savąją myli tik už tai, kad ji kažkaip ypatingai apsilaižo lūpas išgėrusi vynuogių sulčių.


Viename kolektyve teko dirbti su mergina, kuri kompleksavo dėl itin smailaus savo nosies galiuko. Visi biure žinojo, kad ji taupo plastinei operacijai, tačiau... jos taip ir nepasidarė, nes sutiko vaikiną, kuriam smaili nosytė tapo jos cinkeliu!


Taigi, asmeniniu cinkeliu gali tapti bet kokia savybė, kuri sužavi kitą žmogų. Pavyzdžiui, mano draugas Gintas buvo pametęs galvą dėl vienos merginos ypatingu žvilgsniu: ji kartkartėmis vis juokingai suraukdavo kaktą, suspausdavo lūpas – veidas ištįsdavo ir jos akys, pasak Ginto, tapdavo kosminės. Ir paaiškink kam nors, kad pametei galvą tik dėl žvilgsnio, kurį pamatai duok Dieve kartą per savaitę.


Cinkelio perteklius


Tik įsivaizduok, kaip į savo merginas imtų žiūrėti anksčiau minėtieji mano pašnekovai, jei ta, kuri japoniškai miauksi, pradėtų rengtis „Hello Kitty“ drabužėliais, ta ralistė neleistų savo mylimajam vairuoti, sakydama, kad šis tampo vairą kaip beždžionė, ta mirksiukė imtų mirksėti ne tik savo vaikinui, bet visiems praeiviams iš eilės, o ta vynuogių sulčių mėgėja neleistų namo parsinešti jokio kito gėrimo. Ir kuo baigtųsi mano buvusios smailianosės kolegės meilės istorija, jeigu plastinei operacijai taupytus pinigus ji vis dėlto išleistų pagal paskirtį ir... dar labiau pasismailintų nosį!


Tavo cinkelis


Kaip jau sakiau, nė kiek neabejoju, kad jo yra. Gal jis nesužavės milijonų, gal manęs nesužavėtų, bet, žiūrėk, kas nors dėl jo tave įsimylės. Juolab kad vyrus kartais sužavi tokie elgesio niuansai, kurie tau pačiai gali ir nelabai patikti. Pavyzdžiui, viena kolegė nuolat pykdavo ant savęs, kad nuolat vėluoja į pasimatymus, kol pagaliau sutiko tokį vaikiną, kuriam patiko jos laukti!


Vieną vaikiną gali sužavėti vos pavedžiojusi pirštu sau per lūpas, kitas nekreips dėmesio, jei net visą kumštį susigrūstum į burną. Todėl nepersistenk ir atidžiau sek aplinkinių reakciją. Jeigu kas nors meiliai šypsosi žiūrėdamas, kaip tu ką nors darai, ir dargi prašo pakartoti, vadinasi, ir tu – su savo cinkeliu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis