Kodėl vyrai didžiausią malonumą patiria mylėdamiesi rytais

Ir kaip mes apskritai įsigudriname pasimylėti, jei vyrų ir moterų seksualiniai bioritmai suderinami kaip diena ir naktis! Aha, tavo laikas – vakarinis, o jam labiausiai norisi ryte. Kodėl?

Laikrodis rodo 6:00 ir tavo vyrukas, jei tik būtų pabudęs, su mielu noru imtųsi greituko. Testosternas pasiekė maksimalias aukštumas, todėl net ir labai pasistengus, ilgo ir romantiško meilės šokio lovoje vargu ar galima būtų tikėtis. Kur jau, kai toks susijaudinimas!


Kas tuo metu vyksta su tavo kūnu? Greičiausiai jam norisi vienintelio dalyko – didelio puodelio kavos. Miego hormonas melatoninas tavo kraujyje dar nespėjo išsisklaidyti, todėl apie seksą vargu ar susimąstei. Na, nebent šiek tiek švelnių glamonių. Tik ne audringo greituko, apie kurį svajoja tavo mylimasis.Tad štai kur slypi tas rytinio sekso žavesys – testosterono kiekyje. Šio hormono kiekis vyro organizme nuolatos banguoja – šiek tiek pakyla, vėl nusileidžia. Antrasis rimtas antplūdis laukia vakare – maždaug nuo 20:00 iki 22:00 val. vakaro. Gera žinia: būtent tuo metu jūsų seksualinio aktyvumo laikai idealiai sutampa! Tu kupina jėgų ir pasirengusi iniciatyvą perimti į savo rankas, o jis nusiteikęs demonstruoti ištvermę – štai ir idealus balansas!


Kada blogiausias laikas seksui? Vyrams ir moterims skirtingai. Jam – nakties metu, tau – ankstyvą rytą, kai jam taip norėtųsi su tavimi pažaisti!

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis