3 dalykai, apie kuriuos moterys meluoja vyrams lovoje

(1)

Meluojame absoliučiai visi – ne tik gyvenime, bet ir lovoje. O ką daryti, jei taip norisi pamaloninti mylimą žmogų ar tiesiog jo neįskaudinti rėžiant į akis ne visuomet malonią tiesą. Apie ką meluoja moterys? Dažniausiai apie tai, koks nepakartojamas jis buvo!

Ooo... Aaa...


Tik įsivaizduok: per visą savo gyvenimą orgazmą bent kartą simuliavo daugiau nei 90% moterų! Nemaža dalis lovoje apsimetinėja nuolatos, o nett 30 proc. iš jų sekso metu orgazmo apskritai negali pasiekti. Nieko stebėtino, kad kone kas antras padūsavimas apie nuostabią kulminaciją yra ne kas kita, kaip saldus melas.


Man buvo labai gera


O kokio dar atsakymo galima tikėtis į klausimą „Ar tau buvo gera?“ Žinoma, tik teigiamo! Būtum visiška bejausmė, jei klotum visas kortas ant stalo ir dar paaiškintum, ką ne taip lovoje jis daro. Juk tu puikiai žinai, kokio atsakymo iš tavęs jis tikisi. Tau pameluoti nesunku, o jam išgirsti porą komplimentų taip malonu!


Aš tavęs visada noriu


Nebent tik pirmąją judviejų pažinties savaitę. O vėliau... Ne, noras neatsiranda iš niekur, tam reikia šiek tiek pastangų. Statistika šiuo klausimu negailestinga: didžioji dalis moterų bent retkarčiais mylisi su savo partneriais visai to nenorėdamos. Tik tam, kad jų neįžeistų ir neatstumtų. Blogoji žinia: kai kurios iš jų prisipažįsta taip saugojančios vyrus, kad šie nepradėtų dairytis į kairę. 

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis