9 faktai apie vyrų orgazmą, kurių dar nežinojai

Manai, kad įdomybių yra tik apie moterų orgazmą? Anaiptol... Štai 9 dalykai, kurių apie vyrų orgazmą greičiausiai nė nežinojai.

1. Vidutiniškai vyrų orgazmas trunka nuo 5 iki 30 sekundžių.

2. Pasirodo, kad vyrai, taip pat kaip ir moterys, gali mėgautis seksu, bet nepatirti jokio orgazmo. Ar jie kartais orgazmą imituoja? Taip.

3. Orgazmas ir ejakuliacija nėra vienalaikiai dalykai. Kartais kai kurių vyrų ejakuliacija įvyksta po orgazmo. Yra ir tokių, kurie teigia, kad patyrė orgazmą, tačiau ejakuliacija neįvyko.

4. Daugelis vyrų gali pasiekti kulminaciją masturbuodamiesi po 2 minučių arba dar anksčiau. Deja, vyrų orgazmai trunka kur kas trumpiau nei moterų.

5. Daugelio vyrų laikas nuo įsiskverbimo iki ejakuliacijos vidutiniškai trunka apie 7 minutes.

6. Kai kurie vyrai sugeba patirti daugkartinius orgazmus. Žinoma, jų nėra daugybė, tačiau apie 15 procentų vyrų gali patirti pasikartojančius orgazmus. Daugkartiniai orgazmai nėra tipiški, nes jie nesusiję su ejakuliacija.

7. Jei moteris po vienos sekso sesijos gali be poilsio tęsti meilės žaidimus, vyrams reikia pailsėti. Pertrauka paprastai turėtų trukti nuo kelių minučių iki... kelių valandų.

8. Pasak urologų, vyrų G taškas egzistuoja. Jis yra išangėje, nutolęs apie 5 cm jos viduje. Tai tarsi kaštono dydžio gumbelis.

9. Kurios vyro vietos yra jautriausios? Tai pavadėlis, esantis po varpos galvute, tarpvietės zona tarp sėklidžių ir išangės bei prostatos liauka.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis