3 blogiausi dalykai, kuriuos gali pasakyti vyrui lovoje

Ir kodėl visiška nesąmonė turi išsprūsti iš lūpų pačiu netinkamiausiu metu? Pavyzdžiui, pačiame intymių glamonių įkarštyje! COSMO vyrų išpažinčių skyrelyje būtent apie tai ir kalbame – skaityk ir niekada nekartok. 

Keistoki komplimentai


Viena mergina sugebėjo įvaryti man rimtą kompleksą visam likusiam gyvenimui. Kaip reaguoti, kai žiūrėdama į tavo penį ji sako: Ar šitas mielas mažylis nori ateiti pas mamytę? Dvi esminės klaidos viename sakinyje: niekada nevadink vyro pasididžiavimo mažyliu ir sekso metu mamos geriau neminėk – tai tikrai nesukelia jokio geidulio.


Per didelis atvirumas 


Reikalai pakrypo labai netikėta linkme: sekso metu mergina pradėjo klausinėti, ar man patinka jos krūtinė. Pamaniau, kad ją jaudina tokios kalbos, bet anaiptol. Ji pradėjo maigyti savo krūtis ir skųstis, kad jos pernelyg mažos. Tokiai savikritikai laiką pasirinko tikrai ne patį geriausią. Galutinai iš vėžių mane išmušė jos ateities planai: kai lauksis vaikų, krūtinė neišvengiamai padidės. Kažkaip neskaniai viskas nuskambėjo, mes lyg ir neplanavome vaikų, lyg apskritai ta tema nekalbėjome. O čia toks argumentas — viskas dėl krūtinės. Iškreiptas mąstymas. Pradėjau galvoti, ar noriu su ja būti, ir noras mylėtis išgaravo. Vakaras praėjo veltui.


Nemalonūs intarpai


Tuometinė mano mergina mėgo oralinį seksą ir buvo visai ne prieš, kad baigčiau burnoje. Po vieno tokio akto ji leptelėjo, kad dar niekada neragavo tokios saldžios spermos. Stop, stop. Čia buvo komplimentas? Dar niekada neragavo tokios...O kiek ir kokių ragavusi? Visą likusį vakarą įsivaizdavau, kaip ji tą patį daro su kitais vyrais.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis