Kokiame amžiuje vyrai dažniausiai būna neištikimi

Dauguma įsitikinę, kad dažniausiai vyrukai laksto į kairę jaunystėje, o tiksliau – sulaukę 20-25 metų, kuomet vyrų seksualinis aktyvumas aukščiausiame lygyje, o ir psichologiškai dauguma iš jų nėra pasiruošę rimtiems, ilgalaikiams santykiams ir atsakomybei. Tačiau mokslininkai sako, kad tai – toli gražu ne tiesa.


Amerikos sekso terapeutai nustatė, kad dažniausiai vyrai būna neištikimi kaip tik vyresniame amžiuje, sulaukę 25-30 metų, kuomet jau būna „paragavę“ ilgalaikių santykių ir pilnai jais „pasisotinę“. O štai jaunesniame amžiuje, nepaisant noro išbandyti kuo daugiau, nuo seksualinių nuotykių vyrus sulaiko paprasčiausias įsimylėjimas.


Jei vyras ryžtasi neištikimybei, dažniausiai tik su išoriškai patrauklesne moterimi, nei esama jo partnerė. Žinoma, grožio sąvoka yra daugiau ar mažiau subjektyvi, tačiau žiūrint iš vyro varpinės, meilužė beveik visada būna gražesnė (lieknesnė, jaunesnė ir t.t.) už žmoną. Patraukli išvaizda vyrui – tarsi miražas dykumoje: jis labai malonus, bet anksčiau ar vėliau išsisklaido. Įprastai tuomet, kai meilužė neapsiriboja malonumais ir pradedi kelti reikalavimus.


Gali būti neištikimas ir tai slėpti, o gali paragauti uždrausto vaisiaus ir nuspręsti kardinaliai keisti gyvenimą. Sprendimą palikti šeimas vyrai priima dar vėliau, dažniausiai sulaukę 40-50 metų, kuomet vaikai jau suaugę, o žmona seksualiniu požiūriu nebe tokia patraukli. Štai tuomet vyrams prasideda „antrasis kvėpavimas“.


Tuo tarpu aukščiausias moterų seksualinio aktyvumas lygis prasideda sulaukus 30-35 metų. Būtent tuo metu jos dažniausiai trokšta realizuoti visas savo seksualines fantazijas, tik, deja, toli gražu ne visuomet su savo vyrais...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis