Kodėl moterys negali pakęsti oralinio sekso

(1)

Kartą teko skaityti istoriją, kuri iš vienos pusės buvo ne itin smagi, iš kitos – priminė komediją. Joje buvo pasakojama apie nesėkmingą oralinį seksą: jauna mergina taip įsijautusi tenkino savo vyrą, kad susižalojo gerklę ir turėjo keliauti į ligoninę. Įsivaizduoju, kad po tokios istorijos jai oralinis seksas dar ilgai turėjo būti įtrauktas į „daugiau niekada gyvenime“ sąrašą.


Galime pasijuokti, bet pažvelkime į realybę: patirti psichologinę traumą galima ir ne tokiose komiškose situacijose. Kažkurią gal supykino oralinio sekso metu, kitą atbaidė spermos skonis... Situacijų būna įvairiausių, bet vieną kartą pajutus diskomfortą, iš karto atsiranda baimė patirti tai dar kartą. Visa tai normalu, bet ar tai reiškia, kad reikia pasiduoti savo baimėms?


Turiu pažįstamą, kuri kategoriškai atsisako mylėtis būdama viršuje, nes dar draugaudama su pirmu vaikinu pabandė ir iš pirmo karto jai nepavyko. Laiku neįveikta baimė dar kartą susimauti persekioja ją iki šiol ir kuo toliau, tuo sunkiau ją bus įveikti. O jei dar kas nors nepavyks? Taip ir apskritai sekso galima pradėti bijoti.


Anot statistikos, oraliniu seksu užsiima tik trečdalis porų. Manau, statistika galėtų būti gerokai geresnė, jei ne jau minėtos baimės ir išankstinis nusistatymas. Neseniai viename straipsnyje mačiau merginos komentarą: „Tos, kurios sako, kad joms malonu imti varpą į burną, paprasčiausiai meluoja ir daro tai tik tam, kad vyras pas kitą nepabėgtų“.


Nežinau kaip ten yra, bet man lytiniai organai visai neatrodo atstumiantys ir savo vyrui aš oralinį darau ne todėl, kad reikia. Nė už ką nepatikėsiu, kad moterys oralinį tikrai daro tik tam, kad vyrai nuo jų nepabėgtų. Atvirai tariant, jei oralinis seksas būtų vyro išlaikymo garantas – juo užsiimtu ne trečdalis, o tikriausiai visos poros.


Na, gerai. Tas, kurios tiesiog bijo oralinio, aš galiu suprasti. Įveikti savo baimes ne visuomet paprasta. Man sunkiau suprasti tas, kurios kategoriškai nusistačiusios be jokios konkrečios priežasties. Jei paskaitytumėt komentarus po tokio pobūdžio straipsniais, dažniausiai kategoriškas „ne“ pateisinamas nešvarumu, blogu kvapu, pykinimu... Kažkaip viskas labai pritempta. Na, jei kažką trikdo nemalonus kvapas, gal vertėtų vyrui padovanoti prausimosi priemonių, o ne kalti į galvą sau ir kitiems, kad oralinis seksas – blogis.


Aš nekalbu apie tas situacijas, kuomet kategoriškas nusistatymas – rimtų psichologinių vaikystės ar paauglystės traumų pasekmė. Bet kažką panašaus išgyvenusios, dažniausiai internete savo pykčio nelieja ir kitų padoraus gyvenimo nemokina. Būna ir kitokių situacijų: pavyzdžiui, viena antrą kartą ištekėjusi moteris internete atviravo, kad savo antrajam vyrui tiesiog negali daryti oralinio, nes to jos dažnai prašydavo pirmasis. Deja, skyrybos buvo tokios skaudžios, kad privedė iki depresijos ir bandymo nusižudyti. Nuo to laiko moteris tiesiog negali apie oralinį seksą net pagalvoti.


Gal ir nereikia, ypatingai, jeigu antroji pusė gali apsieiti ir be to. Iš kitos pusės – tokiais atvejais oralinio sekso baimė yra tik vienas iš psichologinių sutrikimų atspindžių. O psichologines problemas reikia spręsti. Ne dėl geresnio ir įvairesnio sekso, ir jau tikrai ne tam, kad išlaikytum vyrą. Dėl savęs pačios.


Tiesą sakant, esu beveik įsitikinusi, kad praktiškai kiekviena moteris, sutikusi vyrą, kurį nuoširdžiai mylės ir kuriuos galės šimtu procentų pasitikėti, net nepagalvos apie tai, kad oralinis seksas jai yra atgrasus.


Tikriausiai dauguma moterų, iki galo perskaičiusių mano nuomonę, iš karto pagalvos: o kodėl nėra nieko rašoma apie vyrus? Todėl, kad su vyrais viskas labai paprasta: jie paprasčiausiai bijo pasirodyti silpni, palindę po moters padu. Juokinga, bet vis dar yra tokių, kuriems moters patenkinimas liežuviu asocijuojasi su vyriškumo neturėjimu. Jeigu tai vyriškumas – ką gi, sveikinu tuos „vyrus“.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis