Mane trikdo vaikino pomėgiai lovoje...

Puiku, jeigu judviejų pomėgiai lovoje sutampa. O ką daryti ir kaip reaguoti, kuomet vaikino fetišas išmuša tave iš vėžių?

Susitikinėju su vaikinu, kuriam būdingas kojų pirštų fetišas. Jis susijaudina net pamatęs mane atviromis basutėmis. Kai mylimės, negali atsitraukti nuo mano pirštų. Teoriškai viską suprantu ir noriu jam padėti, bet, jei atvirai, mane toks jo elgesys trikdo.


Fetišas atsiranda, kai asmuo suteikia erotinę svarbą kūno daliai ar objektui, kurie tipiškai nėra laikomi seksualiais. Tiksliai nežinoma, kodėl taip nutinka, bet manoma, kad šis pomėgis išsivysto pasąmonėje dar vaikystėje. Dėl tavo vaikino potraukio sunerimti verta tik tuo atveju, jei jis negali susijaudinti ir patirti erekcijos nepažaidęs tavo pirštais. Tokiu atveju jam būtina specialisto pagalba. Jei taip nėra, tiesiog atsipalaiduok ir žaisk drauge su partneriu. Juolab kad tavo pėdose yra daugybė jautrių nervų šaknelių, tad paprašyk mylimojo jas masažuoti, laižyti, bučiuoti. Gali net apdovanoti jį piršturbacija, t.y. kojų pirštais stimuliuoti jo draugužį. 

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis