Kaip malka: ką daryti, jei vyras nepatenkintas tavo pasyvumu lovoje

Jei tavo mylimasis tiesiai šviesiai rėžia: „Guli čia kaip malka!“ – neverta sukti sau galvos. Su tokiu tau tikrai ne pakeliui! Visai kas kita, jeigu jis subtiliai užsiminė norintis sulaukti iš tavęs daugiau iniciatyvos.

Neskubėk purkštauti ir įsižeisti, į viską žiūrėk paprasčiau. Juk seksas – tokia pat svarbi santykių dalis, kaip ir visa kita. Nebijok pažvelgti į save iš šalies – galbūt lovos reikaluose iš tiesų galėtum išbandyti kažką naujo, įpūsti truputėlį ugnies. Ne tik dėl jo, bet ir dėl savęs pačios.


Gali būti ir taip, kad tavo partnerio seksualiniai įgeidžiai kur kas didesni, nei tavieji. Tačiau net jeigu tau atrodo, kad lovoje esi pakankamai aktyvi ir iniciatyvi, praleisti pro ausis mylimojo pastabų nereikėtų. Tokiu atveju paprasčiausia būtų atvirai jo paklausti, ko iš tavo pusės jam labiausiai trūksta:


  • kad tu dažniau jį bučiuotum ir apkabintum
  • aktyviau reaguotum į jo glamones
  • dejuotum ir leistum jam suprasti, kas tave kaitina
  • dažniau bandytum naujas pozas
  • pirmoji rodytum iniciatyvą
  • kažkas kito


Tik nedaryk klaidos ir nepulk savęs menkinti jo akivaizdoje, su ašaromis akyse tikindama, kad jis tavęs nebenori ar nebemyli. Jeigu jis apie tai kalba, vadinasi nori, kad jūsų seksualinis gyvenimas tobulėtų. Tame nėra nieko blogo!


Kame reikalas?


Jei pati sau pripažįsti, kad seksualiniame gyvenime esi pasyvesnė, nei norėtum būti, metas pagalvoti, kas gi tau trukdo.


1. Tu nežinai kaip tai daryti. Galbūt tiesiog nesi pratusi atvirai demonstruoti savo jausmų ir garsiai sakyti savo poreikių. Nereikia tikėtis, kad iš tylenės lovoje piršto spragtelėjimu pavirsi tikra sekso deive, bet mažais žingsneliais gali labai toli nueiti. Kiekvieną kartą, kai judu suartėsite, užsibrėžk įgyvendinti kokį nors naują, tau dar nebandytą seksualų dalyką. Tai gali būti visai paprasti, bet labai jaudinantys triukai. Pavyzdžiui, netikėtai krimstelėk jo ausį ir pašnibždėk, kokia poza dabar norėtum būti pamylėta.


2. Tu bijai, kad liksi nesuprasta. Turėti savitų seksualinių poreikių – visiškai normalu. Jeigu kalbėti apie tai nedrąsu, paversk tai žaidimu. Sutarkite su mylimuoju, kad kartą per savaitę parašysite ant lapuko po vieną savo seksualinę fantaziją (ji gali būti visai paprasta!). Kai pajusi norą pasimylėti, išvyniok partnerio lapuką ir pažiūrėk, kuo galėtum jį nudžiuginti. Kai tavo mylimasis norės mylėtis, tegul perskaito tavo slaptas fantazijas.


3. Tu tiesiog tingi. Grįžti namo nuolatos pavargusi ir vietoj lovos žaidimų geriau renkiesi televizorių. Geriausias sprendimas šiuo atveju pakoreguoti sekso grafiką: jei nesinori to vakarais, imkitės reikalo rytais. Svarbiausia, kiekvieną dieną atraskite bent kažkiek laiko vienas kitam.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis