Vyrų nuomonė: 9 dalykai, kuriuos lovoje daro karštos moterys

Įsivaizduok labai karštą vyruką, su kuriuo lovoje norėtųsi praleisti valandų valandas. Oi... Ką jis su tavimi išdarinėtų!

Vyrai taip pat bent retkarčiais pasvajoja apie tobulybę, nužengusią tiesiai iš jų fantazijos. O tos fantazijos, pasirodo, ne tokios jau ypatingos – vienoje anoniminėje apklausoje vyrai papasakojo, ką jie vadina idealiu seksu.


Pasirodo, nieko ypatingo ir neįveikiamo! Tik daugiau pasitikėjimo savimi ir mėgavimosi pačiu procesu. Štai 9 dalykai, kurie pavers tave tikra meilės deive.


  1. Ne šiaip mylėkis, o mėgaukis tuo! Seksas – ne tik fizinis aktas, galintis tau ir jam padovanoti orgazmą. Vyrai išsidavė, kad pats didžiausias malonumas lovoje – matyti, kaip juo mėgaujasi moteris. Jokie sekso triukai tam negalėtų prilygti!
  2. Parodyk, kad tu to nori. Vyrai norėtų dažniau pasijausti geidžiami ir sulaukti iniciatyvos iš savo moterų.
  3. Nebijok išreikšti savo pasitenkinimo. Kalbėk, dejuok, pamiršk visus kompleksus!
  4. Įsitrauk į žaidimą. Kad ir kokia poza mylėtumėtės, šiek tiek iniciatyvos visuomet gali parodyti – tai gali būti stiprus suėmimas jam už sėdmenų, judėjimas kartu su juo į taktą ar aistringas bučinys paties įkarščio metu.
  5. Pasakok jam, ko tu nori. Niekas taip nejaudina, kaip šiek tiek purvinos kalbos lovoje. Patikėk, jam bus gera išgirsti, kad nori jo stipriau ir giliau.
  6. Nebijok bandyti naujų dalykų. Nustebink jį naujais žaisliukais, dar nebandytomis pozomis ar oralinio sekso technikomis. Net ir mažiausi dalykai gali kaip reikiant įkaitinti aistras.
  7. Leisk jam žiūrėti. Kaip lieti savo kūną, kaip glamonėji savo krūtis, kaip tenkini jį ranka ar oraliniu būdu. Sužadink visus jo pojūčius, mylėdamasi prieš veidrodį!
  8. Atrask vietos spontaniškumui. Juk netikėtumai taip jaudina!
  9. Pabūk valdinga dominante. Tai – kone kiekvieno vyro svajonė, kurią tu tikrai gali įgyvendinti. 

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis