Vyras atvirai: kokios moterys labiausiai traukia ir seksualiai jaudina

Seksualumas - tarsi pažintis su tėvais: vienas neteisingas judesys - ir viskas prapuolė. Tai kur eina ta plonytė raudona linija? Mūsų visuomet atviras Konstantinas žodžių į vatą nevynioja.

Taip! Bet... Drabužiai


Ar mus jaudina didelė iškirptė? Be abejo - jei moteris šypsosi, užuot baikščiai dairiusis į šalis. Ar aukštakulniai seksualūs? Taip! Tačiau tik tol, kol mergina laikosi nesiguodusi, kaip pavargo. Dar mums patinka prigludę džinsai, simpatingi šortukai ir, žinoma, visų laikų hitas - mini sijonas. Tačiau šiuo mes mieliau grožėtumės iš tolo. Kartą per draugo gimtadienį pastebėjau Ievą - išraiškingų formų brunetę stirnos akimis ir mini sijonu. Mes prisėdome ant sofos, ir aš pamačiau jos kelnaites. Atrodytų, karštos nakties užuomina. Tačiau aš išsigandau - pernelyg jau sparti buvo ta Ieva.


Per daug glamūro


Kiekvienas mūsų svajoja susipažinti su Kim Kardashian (patriotai - su Oksana Pikul). Tačiau pačiu lemtingiausiu momentu vyras gali sutrikti. Iš kurios pusės prisiliesti prie tokios šukuosenos? Kaip bučiuoti tokias diiideles lūpas? Jei netyčia apliesiu vynu jos suknelę, ar bankas suteiks man naują paskolą?


Moteriškas pyktis


Įsiutusi mergina - tai kažkas tokio baisiai traukiančio. Norisi ją tuo pat metu ir nuraminti, ir nudžiuginti. Kaip? Variantų nedaug: švelnūs žodžiai arba šiurkštus seksas. „Ji klykia, mosikuoja rankomis, teškia į sieną telefoną, tas rikošetu skrieja į akvariumą. Katastrofa! Ir čia atsikeliu aš, visiškai ramiu veidu žengiu prie jos...“ - taip skambėjo mano draugo pasakojimas apie preliudiją, pasibaigusią geriausiu pasaulyje seksu. Svarbiausia - nepersistengti. Jei moteris tokios būsenos būna visada, norisi bėgti kuo toliau.


Tik po vestuvių!


Redaktorės gali šį punktą išbraukti, tačiau vis tiek pasakysiu: marinuoti vaikiną - visiškas antiseksas. Atsiduoti per pirmą pasimatymą - taip pat ne geriausias variantas, tačiau tos, kurios nebijo savo norų, vyrus traukia labiau. Su tokiomis merginomis įdomiau žingsniuoti (ir prigulti) per gyvenimą. Ar mes susimąstysime apie jūsų moralinį įvaizdį? Vargu, nes susiesime tai su savo žavesiu. Tačiau jei mergina neprisileidžia ir skaičiuoja privalomus pasimatymus iki pirmojo bučinio, vadinasi, aš ją jaudinu tiek pat, kiek smėlio dėžė kieme.


Tikrai ne! Intymumas tamsoje


Gal tamsa ir jaunimo draugė, tačiau vyrui reikia šviesos. Kaip manai, mes šiaip sau jus akimis išrenginėjame? Norisi pamatyti ir įvertinti gyvai.


Reakcija į mus


Mergina, kuri pastebi mano panašumus (būsiu atviras, taip nutinka nedažnai) ir dar garsiai apie tai pasako, automatiškai tampa seksuali. Juk neprašyta pripažino, kad laiko mane kietu. Lovoje toks elgesys net labai ne pro šalį. tylėti per seksą taip pat nepadoru kaip ir per egzaminą žodžiu. Vyrams svarbu atgalinis ryšys, ypač pirmą kartą, ir kuo tas ryšys garsesnis, tuo geriau. Tačiau yra vienas niuansas. Kartą per pirmą pasimatymą prie vyno taurės mergina pradėjo pasakoti apie mėgstamas pozas. „Įtartina“, - pamaniau aš. Apniko abejonės: ar tik nenori ji manęs gudriai įsivilioti ir išnaudoti. Seksas įvyko tą patį vakarą, ir jis buvo klasiškas. Tačiau aš vis tiek buvau apimtas nerimo.


Kitoniškumas


Dabar atskleisiu tau svarbiausią vyrišką paslaptį. Pati seksualiausia mergina - tai ta, kuri ne tokia kaip visi. Ji gali dirbti gide, vaikų plaukimo trenere ar kurti eiles. Jei sąžiningai, norėtum susieti gyvenimą su poetu? Vargu. O mums viskas atvirkščiai, neįprastumas vilioja. Aš, pavyzdžiui, negalėjau nepasinaudoti proga susipažinti su Virga. Ji studijavo Dailės akademijoje, tapė, mokėjo italų kalbą ir skyrė Rubensą nuo Rembranto. Kai susipažinome, ji buvo raudona suknele, o aš - su violetine mėlyne. Žodžiu, puikiai derėjome. Bet atsargiau ties posūkiais: lažybos, kas per dvi minutes išmauks butelį viskio, ar liaupsės rusiškoms šansonoms pliusų moteriai neprideda.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis