Šie Zodiako ženklai – tikri dominantai lovoje

Štai jis – karštasis trejetukas!

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)


Avinai mėgsta konkuruoti. Jie trokšta valdyti. Jie... Ką jau čia, jie tikri užkariautojai, ypatingai meilės srityje. Kuo sunkiau pasiekiamas tikslas, tuo Avinui įdomiau. Šio Zodiako ženklo atstovai visuomet nori „daugiau“, tad ir lovoje jų fantazija beribė, be jokių tabu. Žinoma, jei šalia atsiranda toks pats eksperimentuoti ir naujus seksualinius malonumus išbandyti norintis partneris. Žodžiu, pasisekė tiems, kurių malonumais lovoje rūpinsis būtent Avinai! 


LIŪTAS (liepos 23 - rugpjūčio 23)


Gyvenime Liūto ženklas visuomet stengiasi lyderiauti ir valdyti aplinkinius. Jo vidinė jėga ir charizma daro tikrus stebuklus, užburia ir pavergia! To paties iš Liūto ženklo galima tikėtis ir lovos malonumuose. Kontrolę teks atiduoti į Liūto rankas, bet galite nesijaudinti – nuo to jums bus tik geriau! Naktelė žada būti labai įdomi, intensyvi ir ilgai trunkanti, nes kas jau kas, o Liūtai ištvermės turi ir intriguojančioms įžanginėms glamonėms, ir fejerverkų vertam pagrindiniam veiksmui.


SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22) 


Kiek aistrų, kiek emocijų – viskas tarsi filme. Jei norite patirti tai, ko dar niekuomet nepatyrėte, visa savo siela ir kūnu atsiduokite Skorpionams. Ir nusiteikite, kad būsite pavergti amžiams – pabuvus su Skorpionu atrasti kažką įdomesnio, labiau intriguojančio ir suteikiančio tiek pat emocijų, bus labai sudėtinga. Tad jeigu tai jūsų negąsdina – mėgaukitės visa savo esybe!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis