Blogiausias dalykas, kurį išgirdau iš jos sekso metu

Moterys kartais būna negailestingos...

„Tai viskas?“ - pasitikslino ji po ganėtinai audringo, kaip man atrodė, meilės seanso. Atsiduso ir užmigo. Negalėjau žodžio pratart. Svarsčiau ką tai galėtų reikšti: nusivylimą, pašaipą, ironiją, o gal dėl atvirumo kaltas alkoholis?


„Andrius tu ar Audrius?“ - paklausė ir ji ir suskubo rengtis. Apmaudu. Kartais ir pats merginų vardus painioju, bet tik ne tų, su kuriomis miegu.


Mano draugė žinojo, kad turiu problemų dėl verslo, bankų ir kitų institucijų. Iš karto po sekso ji, tarsi prisiminusi svarbiausią dienos įvykį, pareiškė: „Šiandien skambino iš mokesčių inspekcijos, ketina pasidomėti tavo sąskaitomis“. Visa romantika buvo sugadinta.


Paklausiau merginos, kokia poza ji norėtų mylėtis, o ji piktai pažiūrėjo į mane ir leptelėjo: „Net tiek nesugebi pats nuspręsti...“ Pasijaučiau visišku nevykėliu.


Nežinojau vieno niuanso – mylėdamasi ji mėgsta rūkyti. „Kur mano ledinukas?“ - kuitėsi rankinėje. Maniau, prasidės malonus iškrypimų vakarėlis. Pasvajok. Rūkalais prasmirdęs kambarys... Niekaip negalėjau susikaupti, vis galvojau, kaip reikės tą smarvę išvėdinti.


Po sekso ji nusirideno ant nugaros ir tarė: „Vyrai mažais peniais yra didžios asmenybės“. Niekada nemaniau, kad mano penis mažas, bet tai ne juokais privertė mane sunerimti. Mergina tikino pajuokavusi, bet ta mintis vis dar sėdi mano galvoje.


Kai sekso metu ji pradėjo mane vadinti mažybiniais vardais, jaučiausi sutrikęs, bet nieko – kiekvienas turi savitų pomėgių. Galutinai mane pribaigė frazė „mamytės berniukas“ - žodžiai mama ir seksas niekaip nedera.


Bandžiau ir taip, ir kitaip ją pamaloninti, bet nuolatos girdėjau vieną ir tą pačią frazę: „O gal tu norėtum pabandyti taip... O gal tu norėtum pabandyti kitaip...“ Atrodė, kad ką bedaryčiau, jai viskas netinka. Neiškentęs pasakiau, kad norėčiau tiesiog normaliai pasid*****. Mergina įsižeidė. 

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis