Intymūs vyrų klausimai ir labai atviri mūsų atsakymai

Manai, tik mums kyla klausimų apie seksualinį vyrų gyvenimą, pomėgius ir įvairiausius kitus dalykėlius? Vyrams taip pat smalsu! Jie klausia – mes atsakome.

Gal merginos tik apsimeta, kad joms nepatinka analinis seksas?


Ar mes apsimetinėjame, kad mums nepatinka oralinis seksas? Aukštakulniai bateliai? Pieninis šokoladas? Ne, mes mielai diskutuojame (ir ne tik!) apie mėgstamus dalykus. Aišku, kiek žmonių – tiek nuomonių, todėl, be abejo, yra merginų, kurioms analinis seksas patinka. Tačiau tokiu atveju neturėtų kilti jokių klausimų: jei tavo draugė norės taip pasimylėti, garantuojame – apie tai iš jos sužinosi. Na, gal ne per pirmąjį pasimatymą, bet vis tiek.


Kokį blogiausią dalyką vaikinas gali padaryti mylėdamasis?


Tiesą sakant, jis gali padaryti daug blogų dalykų. Pavadinti merginą svetimu vardu – labai blogai. Ypač, jei tas vardas vyriškas. Oralinio sekso aktą baigti merginai burnoje prieš tai negavus jos sutikimo – taip pat siaubas. Dar blogiau – baigti jai ant veido, jei dėl to nesitarėte.


Merginos pirmenybę teikia apipjaustytiems ar neapipjaustytiems?


Medikų tvirtinimu, kai penis apipjaustytas, lengviau laikytis higienos. O švara mums patinka. Jei būtume visiškai sąžiningos, apipjaustytas vyriškas pasididžiavimas atrodo dailiai. Bet tai ir viskas. Kai kalba pasisuka apie sekso kokybę, skirtumo nelieka.


Ar gali vaikino daikčiukas merginai būti per didelis?


Taip, tavo draugužis gali būti ne tik per mažas, bet ir per didelis. Toks didelis, kad vien pažvelgus į jį galime rimtai išsigąsti. Tačiau viskas išsprendžiama. Jei tinkamai elgiesi. Juk tuo pačiu keliu, kuriuo ketini pasiųsti savo gigantą, į pasaulį gali atkeliauti net daugiau nei keturis kilogramus sveriantis kūdikis! Kad ir kokie pagyrūnai vyrai būtų, nė vienas su tokiais dydžiais konkuruoti negalėtų. Taigi jei esi ypatingai gamtos apdovanotas, elkis su moterimi švelniai. Kai pirmą kartą mylėsitės, nepulk tuoj pat nusiplėšti savo kelnaičių, leisk jai apsiprasti. Taip pat įsitikink, kad ji gerai sudrėkusi. Tada skverbkis lėtai, švelniai.


Ar merginoms tikrai taip nepatinka nešvankios kalbos lovoje?


Priklauso nuo merginos. Yra tokių, kurias tai velniškai jaudina! Bet prieš sakant ką nors nešvankaus lovoje, geriau tai atvirai aptarti. Riba tarp seksualaus nešvankumo ir purvino vulgarumo labai plona – vieni žodžiai gali ją įkaitinti, kiti – sugadinti visą malonumą.  

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis