Vyrai papasakojo, kas jiems sukelia didžiausią pasitenkinimą lovoje

Orgazmas visuomet geras dalykas, bet kartais kiek geresnis nei įprastai! 

Taip jau gavosi, kad dar kartą permiegojau su savo buvusiąja, tačiau šis kartas buvo tikrai išskirtinis. Jos kūnas man buvo puikiai pažįstamas, tačiau elgesys - tarsi visai kitos merginos. Ji buvo tokia aistringa, tokia atsipalaidavusi ir besimėgaujanti pačiu procesu. Tai buvo pats geriausias seksas ir stipriausias orgazmas iš visų mano turėtų.


Prieš pat mano orgazmą mano žmona stipriai suspaudžia savo krūtis rankomis ir pradeda laižyti savo krūtų spenelius. Matant tokį vaizdą, net smegenis užspaudžia nuo orgazmo stiprumo.


Sekse visuomet buvau gana susikaustęs, nedažnai ką nors naujo išbandydavau. Mano nauja mergina po pirmojo mūsų karto atsargiai užsiminė, kad norėtų truputėlį daugiau aistros. Prisipažinau, kad turiu nedaug patirties, bet mano naujoji draugė ėmėsi iniciatyvos į savo rankas. Jau kitą naktį žaidėm su šilkiniais raiščiais ant rankų ir kojų. Mane tai velniškai jaudina iki šiol!


Praėjus pusvalandžiui po pažinties jau sėdėjome jos mašinoje - norėjome tiesiog pasivažinėti. Daug juokėmės, diskutavome pačiomis keisčiausiomis temomis, tarsi būtume pažįstami daugybę metų. Ji sustojo kažkur šalikelėje, pažiūrėjo į mane ir paklausė: „O gal pasimylim?“ Buvo visiškai nerealu - stipriausias orgazmas iš visų įmanomų. Su ta mergina daugiau niekada nesusitikome, bet ta diena man visada sukelia šypseną ir sunkiai paaiškinamą lengvumo jausmą.


Pats stipriausias orgazmas būna tuomet, kai draugė gerai sudrėkina delnus lubrikantu, darydama oralinį abiem rankom suima mano sėklides ir švelniai jas maigo, tarsi darydama masažą.  


Smalsu paskaityti daugiau? Galbūt tau patiks Vyrų išpažintys: ji išdarinėjo tokius dalykus, kad negaliu pamiršti... arba 9 neištikimų vyrų išpažintys: tikroji tiesa, kodėl aš tai padariau

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis