3 vyrus ypatingai jaudinančios seksualinės fantazijos, kurias gali paversti realybe

Truputėlis įvairovės ir pikantiškumo miegamajame dar niekam nepakenkė!

Šiek tiek sadistinių žaidimėlių


Koks ypatingas pojūtis, visa savo esybe priklausyti kitam žmogui. Leisti jam daryti su tavo kūnu viską, apie ką jis paslapčia svajoja. Būti priklausoma nuo jo malonės.


Karšta idėja: tavo rankos turėtų būti surištos ties riešais, iškeltos į viršų ir pririštos prie kokio nors kablio ar kito tvirto daikto, Kaip supranti, tai bus poza stovint. Kad pojūčiai būtų dar intensyvesni, ant akių gali būti raištis. Taip maksimaliai pasinersi į kūniškus malonumus. Vieną koją pasidėk ant šalia stovinčios kėdės, kita remkis į žemę. Taip tavo mylimajam bus lengviau pasiekti slapčiausią tavo kūno vietelę. Ką jis darys toliau - priklauso tik nuo jo fantazijos.


Šiek tiek fantazijos


Vyro akims nėra nieko nuostabesnio, nei geismo užvaldyta moteris, besimėgaujanti savo kūnu. Padovanok jam malonumą tave stebėti.


Karšta idėja: pradėk save tenkinti tuomet, kai jis to visai nesitikės - judviem kur nors ruošiantis išeiti ar prieš jam einant į darbą. Leisk mylimajam stebėti. Stebėk jį akimis ir rankomis glamonėk krūtis, suspausdama jas tarp delnų. Lėtai pražerk kojas ir rankomis slink link apačios, visu savo kūnu išsiriesdama tą akimirką, kai pasieksi slaptąją vietelę. Neleisk jam tavęs liesti - tegul jis visą dieną fantazuoja apie tai, kas laukia vakare.


Šiek tiek sekso su nepažįstamąja


Skambutis į duris, o ten - žavinga ilgaplaukė, po savo paltuku vilkinti tik nėriniuotas kelnaites ir prisegamas kojines. Apie šį scenarijų svajotų kone kiekvienas vyras! Padovanok jam seksą su žavinga nepažįstamąja.


Karšta idėja: įsivaizduok, kad šį vakarą gali išpildyti pačias gašliausias savo seksualines fantazijas. Tavęs čia nėra - egzistuoja visai kita mergina, kuriai leidžiama viskas. Būk koketiška, būk vulgari, būk valdinga! Vieną vakarą leisk sau būti kita moterimi ir padovanok jam seksą su nepažįstamąją. Parodyk jam kitą, dar neatskleistą tavo seksualumo pusę.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis